Aktualności

Piłkarska Środa w Radlinie i Książenicach

• autor: selbi1989, 2018-08-15 20:57

Świateczny dzień 15 sierpnia wykorzystałem w pełni, zawitałem na dwa nowe obiekty piłkarskie do Radlina i Książenic

Dzień rozpoczęty o godzinie 7:30 i 7 kilometrowa podróż do Łazisk Górnych na pociąg. 9:45 melduje się w Radlinie do meczu jescze ponad godzina czasu więc 4 kilometrowe zwiedzanie Radlina.

11:00 start mecz A - Klasy Rybnickiej : GÓRNIK Radlin - ZUCH Orzepowice

Na tym meczu również pojawiła się trójka innych groundhopperów: Jacek, Rafał, Irek

Po słabym widowisku mecz zakończony zwycięstwem gospodarzy 2:0, gole padły na początku drugiej połowy.

Mecz w Radlinie zakończył się przed godziną 13, do kolejnego meczu w Książeniach było cztery godziny czasu. Więc zrobiłem sobie 20 kilometrowy spacerek Radlin - Książenice z przerwą obiadową w Rybniku.

17:00 start meczu Ligi Okręgowej : UNIA Książenice - ORZEŁ Mokre

Na bardzo małym boisku w Książenicach zupełnie sobie nie poradził Mokierski Orzełek którzy z Książenic wyjechał z bagażem pięciu goli, strzelając tylko jedną bramkę.

Po meczu samochodem powrót z kibicami Orła i potem 4 kilometrowy spacerek do domu.