dzisiaj: 17, wczoraj: 36
ogółem: 520 088
statystyki szczegółowe
1) 05.VII.2014 10:00 (sobota) Mecz Towarzyski
POLONIA Łaziska Górne - ROZWÓJ Katowice 2 : 1 (2:1)
2) 05.VII.2014 13:00 (sobota) Mecz Towarzyski
GRUNWALD Ruda Śląska - RUCH Zdzieszowice 3 : 1 (2:0)
3) 12.VII.2014 11:00 (sobota) Mecz Towarzyski
GWAREK Ornontowice - SZOMBIERKI Bytom 1 : 1 (1:0)
4) 12.VII.2014 17:00 (sobota) Mecz Towarzyski
ORZEŁ Mokre - SPARTA Katowice 7 : 1 (4:0)
5) 14.VII.2014 10:30 (poniedziałek) Mecz Towarzyski
GÓRNIK Zabrze - RAKÓW Częstochowa 1 : 1 (1:1)
6) 16.VII.2014 18:00 (środa) Mecz Towarzyski
POLONIA Łaziska Górne - HUTNIK Kraków 2 : 1 (2:1)
7) 18.VII.2014 18:30 (piątek) Mecz Towarzyski
TEMPO Paniówki - UNIA Bieruń Stary 2 : 2 (1:0)
8) 19.VII.2014 10:00 (sobota) Mecz Towarzyski
AKS Mikołów - PRZEMSZA Siewierz 0 : 0
9) 19.VII.2014 11:00 (sobota) Mecz Towarzyski
POLONIA Łaziska Górne - POGOŃ Imielin 2 : 2 (0:0)
10) 19.VII.2014 16:00 (sobota) Mecz Towarzyski
ORZEŁ Mokre - CYKLON Rogoźnik 3 : 3 (1:2)
11) 22.VII.2014 18:00 (wtorek) Mecz Towarzyski
POLONIA Łaziska Górne - PODLESIANKA Katowice 5 : 0 (2:0)
12) 23.VII.2014 11:00 (środa) Mecz Towarzyski
GÓRNIK II Zabrze - ROZWÓJ Katowice 1 : 0 (0:0)
13) 23.VII.2014 18:30 (środa) Mecz Towarzyski
AKS mikołów - GÓRNIK Wesoła 0 : 1 (0:0)
14) 26.VII.2014 11:00 (sobota) Mecz Towarzyski
POLONIA Łaziska Górne - NADWIŚLAN Góra 0 : 1 (0:0)
15) 26.VII.2014 15:45 (sobota) Mecz Towarzyski
ORZEŁ Mokre - ROZWÓJ II Katowice 1 : 1 (0:0)
16) 26.VII.2014 17:00 (sobota) III Liga
PIAST II Gliwice - GRUNWALD Ruda Śląska 0 : 2 (0:1)
17) 30.VII.2014 18:00 (środa) Mecz Towarzyski
AKS Mikołów - POGOŃ Ruda Śląska 4 : 0 (3:0)
18) 31.VII.2014 18:00 (czwartek) Liga Europy
RUCH Chorzów - Esbjerg FB 0 : 0
19) 02.VIII.2014 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - SWORNICA Czarnowąsy 1 : 1 (1:0)
20) 02.VIII.2014 16:00 (sobota) Mecz Towarzyski
LKS II Bujaków - LKS Gardawice 0 : 6 (0:4)
21) 03.VIII.2014 13:00 (niedziela) III Liga
SZOMBIERKI Bytom - POLONIA Łaziska Górne 1 : 1 (1:0)
22) 04.VIII.2014 18:30 (poniedziałek) Mecz Towarzyski
AKS Mikołów - WARTA Kamieńskie Młyny 4 : 1 (1:0)
23) 05.VIII.2014 18:00 (wtorek) Mecz Towarzyski
STRAŻAK Mikołów - KAMIONKA Mikołów 4 : 2 (1:1)
24) 06.VIII.2014 18:00 (środa) III Liga
POLONIA Łaziska Górne - SKRA Częstochowa 2 : 0 (2:0)
25) 09.VIII.2014 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - GKS Jastrzębie 4 : 1 (2:1)
26) 09.VIII.2014 17:00 (sobota) Puchar Polski Podokręg Zabrze
LKS II Bujaków - ORŁY Bojszów 4 : 3 (1:2)
27) 10.VIII.2014 11:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.1
MK GÓRNIK Katowice - KS Żory 1 : 0 (1:0)
28) 10.VIII.2014 16:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
ORZEŁ Mokre - CZARNI Pyskowice 2 : 0 (1:0)
29) 12.VIII.2014 18:00 (wtorek) Mecz Towarzyski
STRAŻAK Mikołów - PIAST Pawłów 2 : 4 (2:1)
30) 13.VIII.2014 18:00 (środa) Mecz Towarzyski
AKS II Mikołów - UKS Szopienice 2 : 2 (0:1)
31) 15.VIII.2014 17:00 (piątek) III Liga
POLONIA Łaziska Górne - BKS STAL Bielsko Biała 1 : 0 (0:0)
32) 16.VIII.2014 11:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.2
URANIA Ruda Śląska - WILKI Wilcza 2 : 1 (1:1)
33) 16.VIII.2014 17:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.2
SOKÓŁ Orzesze - ORZEŁ Mokre 1 : 2 (1:1)
34) 16.VIII.2014 19:00 (sobota) II Liga
ROW Rybnik - NADWIŚLAN Góra 0 : 0
35) 17.VIII.2014 11:00 (niedziela) III Liga
PIAST II Gliwice - POLONIA Bytom 0 : 2 (0:1)
36) 17.VIII.2014 17:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.1
AKS Mikołów - MKS Lędziny 1 : 2 (0:0)
37) 19.VIII.2014 17:30 (wtorek) Puchar Polski Podokręg Katowice
STRAŻAK Mikołów - AKS Mikołów 0 : 0 2:0 po dogrywce
38) 20.VIII.2014 18:00 (środa) III Liga
POLONIA Łaziska Górne - RUCH Zdzieszowice 1 : 1 (0:1)
39) 21.VIII.2014 18:00 (czwartek) Liga Europy
RUCH Chorzów - METALIST Charków 0 : 0
40) 23.VIII.2014 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - MAŁAPANEW Ozimek 2 : 1 (1:1)
41) 23.VIII.2014 16:00 (sobota) A - Klasa Katowice
STRAŻAK Mikołów - KOLEJARZ Katowice 1 : 0 (1:0)
42) 24.VIII.2014 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
AKS II Mikołów - NAPRZÓD Lipiny 1 : 5 (1:3)
43) 26.VIII.2014 18:15 (wtorek) Mecz Towarzyski
LKS Bujaków - KAMIONKA Mikołów 8 : 0 (4:0)
44) 27.VIII.2014 17:30 (środa) Liga Okręgowa gr.2
TEMPO Paniówki - WILKI Wilcza 2 : 1 (2:1)
45) 29.VIII.2014 18:00 (piątek) Ekstraklasa
PIAST Gliwice - ZAWISZA Bydgoszcz 3 : 0 (0:0)
46) 30.VIII.2014 11:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.1
AKS Mikołów - AKS Niwka Sosnowiec 0 : 0
47) 30.VIII.2014 17:00 (sobota) III Liga
POLONIA Łaziska Górne - RUCH II Chorzów 0 : 2 (0:2)
48) 31.VIII.2014 11:00 (niedziela) B - Klasa Katowice
WAWEL II Wirek - SLAVIA II Ruda Śląska 3 : 3 (2:2)
49) 31.VIII.2014 15:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
TEMPO Paniówki - WYZWOLENIE Chorzów 0 : 1 (0:1)
50) 31.VIII.2014 17:00 (niedziela) B - Klasa Zabrze
GWAREK II Ornontowice - NAPRZÓD Świbie 4 : 1 (2:1)
51) 02.IX.2014 17:00 (wtorek) Puchar Polski Podokręg Katowice
AKS II Mikołów - GKS II Katowice 1 : 4 (1:0)
52) 03.IX.2014 17:00 (środa) A - Klasa Tychy
FORTUNA Wyry - JOSIENIEC Radostowice 1 : 1 (0:0)
53) 06.IX.2014 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - GÓRNIK II Zabrze 0 : 3 (0:0)
54) 06.IX.2014 17:00 (sobota) B - Klasa Zabrze
VICTORIA Pilchowice - GWAREK II Ornontowice 0 : 3 (0:1)
55) 07.IX.2014 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
AKS II Mikołów - ŚLĄSK Świętochłowice 3 : 0 (2:0)
56) 07.IX.2014 15:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
TEMPO Paniówki - URANIA Ruda Śląska 2 : 4 (0:2)
57) 07.IX.2014 17:00 (niedziela) C - Klasa Zabrze
LKS II Bujaków - START Sierakowice 1 : 5 (0:1)
58) 09.IX.2014 17:00 (wtorek) Mecz Towarzyski
STRAŻAK Mikołów - Reprezentacja Śląska Oldbojów 3 : 2 (0:0)
59) 10.IX.2014 17:00 (środa) B - Klasa Zabrze
BURZA Borowa Wieś - AMATOR Rudziniec 1 : 2 (0:1)
60) 13.IX.2014 11:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.1
AKS Mikołów - SPARTA Katowice 4 : 0 (2:0)
61) 13.IX.2014 16:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.2
ROW II Rybnik - ORZEŁ Mokre 2 : 0 (2:0)
62) 14.IX.2014 11:00 (niedziela) B - Klasa Zabrze
GWAREK II Ornontowice - AMATOR Rudziniec 3 : 0 (2:0)
63) 20.IX.2014 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - ODRA Opole 0 : 3 (0:1)
64) 20.IX.2014 16:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.2
ORZEŁ Mokre - ZAMKOWIEC Toszek 2 : 0 (0:0)
65) 21.IX.2014 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
AKS II Mikołów - MKS II Siemianowice Śląskie 4 : 1 (3:0)
66) 24.IX.2014 16:00 (środa) Puchar Polski Podokręg Zabrze
TEMPO Paniówki - GWAREK Ornontowice 2 : 4 (1:2)
67) 27.IX.2014 11:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.2
URANIA Ruda Śląska - CZARNI Pyskowice 7 : 2 (4:2)
68) 27.IX.2014 15:00 (sobota) III Liga
POLONIA Łaziska Górne - GÓRNIK Wesoła 1 : 0 (1:0)
69) 27.IX.2014 18:00 (sobota) A - Klasa Tychy
FORTUNA Wyry - ZET Tychy 2 : 2 (2:0)
70) 28.IX.2014 11:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.1
KS Żory - AKS Mikołów 0 : 3 (0:2)
71) 28.IX.2014 15:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
TEMPO Paniówki - LKS Nędza 0 : 0
72) 04.X.2014 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - SKRA Częstochowa 1 : 1 (0:1)
73) 04.X.2014 15:00 (sobota) A - Klasa Katowice
STRAŻAK Mikołów - HETMAN Katowice 5 : 1 (3:1)
74) 05.X.2014 11:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.1
GKS II Tychy - AKS Mikołów 5 : 0 (1:0)
75) 11.X.2014 11:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.1
AKS Mikołów - MK GÓRNIK Katowice 1 : 0 (0:0)
76) 11.X.2014 15:00 (sobota) III Liga
POLONIA Łaziska Górne - LKS Czaniec 1 : 0 (0:0)
77) 12.X.2014 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
URANIA II Ruda Śląska - STRAŻAK Mikołów 3 : 0 (0:0)
78) 12.X.2014 15:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
TEMPO Paniówki - CZARNI Pyskowice 5 : 2 (2:2)
79) 15.X.2014 15:00 (środa) Puchar Polski Podokręg Rybnik
LKS Bełk - GKS Jastrzębie 2 : 3 (2:2)
80) 18.X.2014 13:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - POLONIA Łaziska Górne 0 : 0
81) 18.X.2014 15:00 (sobota) A - Klasa
STRAŻAK Mikołów - POGOŃ Ruda Śląska 2 : 2 (2:1)
82) 19.X.2014 11:00 (niedziela) B - Klasa
WAWEL II Wirek - VICTORIA Katowice 8 : 0 (5:0)
83) 25.X.2014 11:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.1
AKS Mikołów - POGOŃ Imielin 1 : 2 (1:0)
84) 25.X.2014 14:30 (sobota) IV Liga gr.2
GWAREK Ornontowice - LKS Bełk 2 : 3 (1:2)
85) 26.X.2014 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
AKS II Mikołów - STRAŻAK Mikołów 0 : 2 (0:0)
86) 26.X.2014 13:30 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
TEMPO Paniówki - ORZEŁ Mokre 1 : 2 (0:1)
87) 02.XI.2014 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
STRAŻAK Mikołów - UKS Szopienice 5 : 0 (0:0)
88) 02.XI.2014 13:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
ORZEŁ Mokre - LKS Nędza 1 : 1 (0:0)
89) 09.XI.2014 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
AKS II Mikołów - JASTRZĄB Bielszowice 1 : 5 (1:0)
90) 11.XI.2014 11:00 (wtorek) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - REKORD Bielsko Biała 4 : 2 (1:2)
91) 15.XI.2014 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - PIAST II Gliwice 1 : 1 (0:1)
92) 15.XI.2014 13:00 (sobota) A - Klasa Katowice
JASTRZĄB Bielszowice - STRAŻAK Mikołów 1 : 1 (1:0)
93) 15.XII.2014 18:00 (poniedziałek) Ekstraklasa
PIAST Gliwice - POGOŃ Szczecin 1 : 0 (0:0)
94) 14.II.2015 10:45 (sobota) Mecz Towarzyski
RUCH Zdzieszowice - LKS Bełk 5 : 1 (2:1)
95) 14.II.2015 12:45 (sobota) Mecz Towarzyski
MKS Czerwionka - RÓJ Żory 3 : 0 (0:0)
96) 22.II.2015 9:00 (niedziela) Mecz Towarzyski
GÓRNIK Boguszowice - ORZEŁ Palowice 7 : 3 (5:1)
97) 22.II.2015 11:00 (niedziela) Mecz Towarzyski
BOROWIK Szczejkowice - LKS Krzyżowice 4 : 4 (3:2)
98) 28.II.2015 9:00 (sobota) Mecz Towarzyski
WAWEL Wirek - AKS Mikołów 2 : 1 (2:1)
99) 28.II.2015 11:00 (niedziela) Mecz Towarzyski
GRUNWALD Ruda Śląska - SLAVIA Ruda Śląska 3 : 0 (0:0)
100) 04.III.2015 18:00 (środa) Puchar Polski
PIAST Gliwice - PODBESKIDZIE Bielsko Biała 1 : 2 (0:0)
101) 07.III.2015 10:45 (sobota) Mecz Towarzyski
POLONIA Łaziska Górne - LKS Bełk 0 : 0
102) 07.III.2015 12:45 (sobota) Mecz Towarzyski
MKS Czerwionka - PŁOMIEŃ Czuchów 11 : 0 (5:0)
103) 08.III.2015 10:45 (niedziela) Mecz Towarzyski
ORZEŁ Palowice - SYGNAŁY Gotartowice 3 : 2 (2:2)
104) 10.III.2015 18:00 (wtorek) Mecz Towarzyski
SLAVIA Ruda Śląska - TEMPO Paniówki 4 : 0 (2:0)
105) 14.III.2015 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - GÓRNIK Wesoła 0 : 0
106) 14.III.2015 15:00 (sobota) III Liga
SZOMBIERKI Bytom - RUCH Zdzieszowice 2 : 3 (1:2)
107) 21.III.2015 11:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.2
URANIA Ruda Śląska - ZAMKOWIEC Toszek 1 : 1 (1:1)
108) 21.III.2015 15:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.1
AKS Mikołów - GÓRNIK Mysłowice 1 : 1 (0:0)
109) 22.III.2015 11:00 (niedziela) B - Klasa Zabrze
GWAREK II Ornontowice - PIAST Pawłów 1 : 3 (0:0)
110) 22.III.2015 15:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
TEMPO Paniówki - LKS Buk Rudy 0 : 1 (0:1)
111) 28.III.2015 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - LKS Czaniec 0 : 1 (0:0)
112) 28.III.2015 15:00 (sobota) IV Liga gr.2
LKS Bełk - DRZEWIARZ Jasienica 2 : 0 (0:0)
113) 29.III.2015 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
AKS II Mikołów - Stadion Śląski Chorzów 3 : 2 (1:1)
114) 29.III.2015 13:00 (niedziela) C - Klasa Zabrze
LKS II Bujaków - NAPRZÓD Łubie 2 : 1 (1:1)
115) 04.IV.2015 10:00 (sobota) B - Klasa Zabrze
PIAST Pawłów - LKS Bujaków 5 : 2 (2:0)
116) 04.IV.2015 12:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - BKS STAL Bielsko Biała 1 : 2 (0:2)
117) 04.IV.2015 14:30 (sobota) A - Klasa Zabrze
JEDNOŚĆ II Przyszowice - SPOŁEM Zabrze 1 : 0 (1:0)
118) 12.IV.2015 16:00 (niedziela) B - Klasa Tychy
ZET II Tychy - LKS Woszczyce 5 : 1 (3:1)
119) 15.IV.2015 17:00 (środa) Finał Pucharu Polski Podokręg Zabrze
PIAST II Gliwice - GWAREK Ornontowice 4 : 2 (1:0)
120) 19.IV.2015 16:30 (niedziela) A - Klasa Tychy
LKS Gardawice - CZAPLA Kryry 2 : 1 (0:1)
121) 25.IV.2015 11:00 (sobota) III Liga
POLONIA Łaziska Górne - REKORD Bielsko Biała 0 : 1 (0:1)
122) 25.IV.2015 16:00 (sobota) B - Klasa Zabrze
BURZA Borowa Wieś - PIAST Pawłów 3 : 0 (1:0)
123) 26.IV.2015 16:00 (niedziela) C - Klasa Zabrze
LKS II Bujaków - DRAMA II Kamieniec 3 : 0 (3:0)
124) 28.IV.2015 17:30 (wtorek) Liga Okręgowa gr.1
AKS Mikołów - UNIA Bieruń Stary 3 : 0 (1:0)
125) 29.IV.2015 17:00 (środa) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - POLONIA Bytom 0 : 2 (0:1)
126) 03.V.2015 11:00 (niedziela) B - Klasa Katowice
JASTRZĄB II Bielszowice - SLAVIA II Ruda Śląska 1 : 3 (1:1)
127) 03.V.2015 16:30 (niedziela) B - Klasa Rybnik
PŁOMIEŃ Czuchów - ŻAR Szeroka 6 : 5 (5:3)
128) 06.V.2015 17:30 (środa) A - Klasa Tychy
FORTUNA Wyry - LKS Czarków 4 : 0 (1:0)
129) 09.V.2015 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - SZOMBIERKI Bytom 2 : 2 (0:0)
130) 09.V.2015 17:00 (sobota) IV Liga gr.2
PODLESIANKA Katowice - LKS Bełk 0 : 1 (0:0)
131) 10.V.2015 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
URANIA II Ruda Śląska - AKS II Mikołów 3 : 1 (1:0)
132) 10.V.2015 15:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
TEMPO Paniówki - ZUCH Orzepowice 3 : 0 (1:0)
133) 10.V.2015 16:00 (niedziela) C - Klasa Zabrze
LKS II Bujaków - KORONA Bargłówka 2 : 1 (1:0)
134) 12.V.2015 18:00 (wtorek) IV Liga gr.2
JEDNOŚĆ Przyszowice - LKS Bełk 2 : 2 (0:0)
135) 13.V.2015 17:30 (środa) III Liga
POLONIA Łaziska Górne - GKS Jastrzębie 0 : 0
136) 15.V.2015 18:00 (piątek) Liga Okręgowa gr.2
SOKÓŁ Orzesze - WYZWOLENIE Chorzów 1 : 3 (0:1)
137) 16.V.2015 11:00 (sobota) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - PNIÓWEK Pawłowice Śląskie 0 : 3 (0:2)
138) 16.V.2015 16:00 (sobota) A - Klasa Zabrze
NAPRZÓD Żernica - ZRYW Radonia 1 : 1 (0:0)
139) 20.V.2015 17:30 (środa) Puchar Polski okręg: Województwo Śląskie
GRUNWALD Ruda Śląska - SKRA Częstochowa 3 : 1 (2:0)
140) 23.V.2015 9:00 (sobota) A - Klasa Katowice
POGOŃ Ruda Śląska - STRAŻAK Mikołów 0 : 0
141) 23.V.2015 11:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.2
URANIA Ruda Śląska - SOKÓŁ Orzesze 2 : 1 (0:0)
142) 23.V.2015 17:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.1
AKS Mikołów - GKS II Tychy 0 : 3 (0:1)
143) 24.V.2015 9:00 (niedziela) III Liga Wojewódzka Trampkarzy rocznik: 2000
AKS Mikołów - ROZWÓJ Katowice 2 : 1 (1:0)
144) 24.V.2015 15:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.2
TEMPO Paniówki - ŁTS Łabędy 2 : 0 (1:0)
145) 24.V.2015 16:00 (niedziela) A - Klasa Zabrze
GWIAZDA Chudów - WALKA Zabrze 3 : 1 (1:0)
146) 26.V.2015 18:00 (wtorek) Liga Okręgowa gr.2
ORZEŁ Mokre - URANIA Ruda Śląska 7 : 1 (4:1)
147) 27.V.2015 18:00 (środa) III Liga
GRUNWALD Ruda Śląska - RUCH Zdzieszowice 2 : 2 (1:1)
148) 28.V.2015 18:00 (czwartek) B - Klasa Katowice
WAWEL II Wirek - SPARTA II Katowice 3 : 2 (3:0)
149) 30.V.2015 11:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.2
URANIA Ruda Śląska - KS Rachowice 2 : 3 (2:0)
150) 30.V.2015 16:00 (sobota) A - Klasa Katowice
STRAŻAK Mikołów - AKS II Mikołów 6 : 1 (1:0)
151) 31.V.2015 17:00 (niedziela) C - Klasa Zabrze
LKS II Bujaków - KŁODNICA Gliwice 2 : 0 (0:0)
152) 04.VI.2015 14:00 (czwartek) A - Klasa Rybnik
DĄB Dębieńsko - MKS Radziejów 1 : 1 (1:0)
153) 04.VI.2015 17:00 (czwartek) A - Klasa Tychy
LKS Gardawice - ZET Tychy 2 : 2 (0:1)
154) 06.VI.2015 9:30 (sobota) III Liga Wojewódzka Trampkarzy rocznik: 2001
GRUNWALD Ruda Śląska - ROZWÓJ Katowice 0 : 5 (0:5)
155) 06.VI.2015 16:00 (sobota) A - Klasa Tychy
FORTUNA Wyry - SOKÓŁ Wola 2 : 5 (0:4)
156) 06.VI.2015 17:00 (sobota) III Liga
POLONIA Łaziska Górne - POLONIA Bytom 0 : 3 (0:1)
157) 07.VI.2015 16:00 (niedziela) Liga Okręgowa gr.1
GKS II Tychy - SPARTA Katowice 4 : 2 (2:0)
158) 10.VI.2015 17:00 (środa) Półfinał Pucharu Polski okręg: Województwo Śląskie
GRUNWALD Ruda Śląska - POLONIA Bytom 3 : 1 (1:1)
159) 13.VI.2015 11:00 (sobota) Juniorzy Starsi
BURZA Borowa Wieś - KS Bojków 2 : 3 (0:1)
160) 13.VI.2015 17:00 (sobota) Liga Okręgowa gr.2
LKS Nędza - ORZEŁ Mokre 3 : 1 (1:1)
161) 17.VI.2015 18:00 (środa) Baraż o III Ligę
LKS Bełk - RUCH Radzionków 2 : 1 (1:1)
162) 19.VI.2015 17:00 (piątek) Finał Pucharu Polski okręg: Województwo Śląskie
GRUNWALD Ruda Śląska - LKS Czaniec 5 : 1 (3:0)
163) 21.VI.2015 11:00 (niedziela) A - Klasa Katowice
STRAŻAK Mikołów - JASTRZĄB Bielszowice 3 : 3 (0:1)
164) 21.VI.2015 17:00 (niedziela) Baraż o III Ligę
RUCH Radzionków - LKS Bełk 1 : 3 (0:2)
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.