dzisiaj: 19, wczoraj: 36
ogółem: 520 090
statystyki szczegółowe
ZNICZ Jankowice:
1) A - 09/10 - POLONIA II Łaziska Górne - ZNICZ Jankowice 2 : 3 (1:1)
2) O - 10/11 - TEMPO Paniówki - ZNICZ Jankowice 1 : 5 (0:1)
3) A - 11/12 - POLONIA II Łaziska Górne - ZNICZ Jankowice 3 : 3 (3:0)
4) A - 13/14 - FORTUNA Wyry - ZNICZ Jankowice 1 : 2 (0:0)
TĘCZA Wielowieś:
1) O - 08/09 - TEMPO Paniówki - TĘCZA Wielowieś 2 : 1 (2:0)
2) O - 09/10 - TEMPO Paniówki - TĘCZA Wielowieś 1 : 1 (1:1)
3) A - 12/13 - GWIAZDA Chudów - TĘCZA Wielowieś 0 : 3 (0:0)
4) O - 13/14 - TEMPO Paniówki - TĘCZA Wielowieś 3 : 1 (2:0)
CZARNI GÓRAL Żywiec:
1) IV - 11/12 - AKS Mikołów - CZARNI GÓRAL Żywiec 1 : 0 (0:0)
2) S - 12/13 - GRUNWALD Ruda Śląska - CZARNI GÓRAL Żywiec 6 : 0 (2:0)
3) IV - 12/13 - GWAREK Ornontowice - CZARNI GÓRAL Żywiec 1 : 2 (1:1)
4) IV - 12/13 - JEDNOŚĆ Przyszowice - CZARNI GÓRAL Żywiec 0 : 0
JEDNOŚĆ Jejkowice:
1) O - 12/13 - ORZEŁ Mokre - JEDNOŚĆ Jejkowice 0 : 4 (0:1)
2) O - 13/14 - URANIA Ruda Śląska - JEDNOŚĆ Jejkowice 3 : 2 (0:1)
3) O - 13/14 - STRAŻAK Mikołów - JEDNOŚĆ Jejkowice 3 : 2 (1:1)
4) P - 13/14 - DĄB Dębieńsko - JEDNOŚĆ Jejkowice 2 : 0 (1:0)
LZS Piotrówka:
1) S - 10/11 - POLONIA Łaziska Górne - LZS Piotrówka 1 : 2 (1:1)
2) III - 10/11 - POLONIA Łaziska Górne - LZS Piotrówka 0 : 0
3) S - 13/14 - GRUNWALD Ruda Śląska - LZS Piotrówka 3 : 2 (2:1)
4) III - 13/14 - GÓRNIK II Zabrze - LZS Piotrówka 1 : 0 (0:0)
ZAMKOWIEC Toszek:
1) A - 08/09 - GWIAZDA Chudów - ZAMKOWIEC Toszek 0 : 0
2) P - 12/13 - GWIAZDA Chudów - ZAMKOWIEC Toszek 1 : 6 (0:3)
3) O - 14/15 - ORZEŁ Mokre - ZAMKOWIEC Toszek 2 : 0 (0:0)
4) O - 14/15 - URANIA Ruda Śląska - ZAMKOWIEC Toszek 1 : 1 (1:1)
PODBESKIDZIE Bielsko Biała:
1) T - 08/09 - POLONIA Bytom - PODBESKIDZIE Bielsko Biała 2 : 1 (2:0)
2) E - 13/14 - PIAST Gliwice - PODBESKIDZIE Bielsko Biała 0 : 0
3) P - 14/15 - PIAST Gliwice - PODBESKIDZIE Bielsko Biała 1 : 2 (0:0)
4) E - 15/16 - RUCH Chorzów - PODBESKIDZIE Bielsko Biała 1 : 1 (0:0)
GÓRNIK Pszów:
1) IV - 08/09 - GRUNWALD Ruda Śląska - GÓRNIK Pszów 2 : 2 (1:0)
2) IV - 13/14 - JEDNOŚĆ Przyszowice - GÓRNIK Pszów 4 : 0 (0:0)
3) O - 15/16 - ORZEŁ Mokre - GÓRNIK Pszów 6 : 1 (2:0)
4) O - 15/16 - URANIA Ruda Śląska - GÓRNIK Pszów 2 : 0 (1:0)
ORZEŁ Palowice:
1) B - 12/13 - ORZEŁ Palowice - KP Kamień 3 : 0 (1:0)
2) S - 14/15 - GÓRNIK Boguszowice - ORZEŁ Palowice 7 : 3 (5:1)
3) S - 14/15 - ORZEŁ Palowice - SYGNAŁY Gotartowice 3 : 2 (2:2)
4) B - 15/16 - BOROWIK Szczejkowice - ORZEŁ Palowice 3 : 4 (1:1)
CZAPLA Kryry:
1) A - 14/15 - LKS Gardawice - CZAPLA Kryry 2 : 1 (0:1)
2) A - 15/16 - SOKÓŁ Orzesze - CZAPLA Kryry 1 : 2 (1:1)
3) A - 16/17 - SOKÓŁ Orzesze - CZAPLA Kryry 1 : 8 (1:2)
4) A - 17/18 - FORTUNA Wyry - CZAPLA Kryry 8 : 0 (6:0)
LKS Nędza:
1) O - 14/15 - TEMPO Paniówki - LKS Nędza 0 : 0
2) O - 14/15 - ORZEŁ Mokre - LKS Nędza 1 : 1 (0:0)
3) O - 14/15 - LKS Nędza - ORZEŁ Mokre 3 : 1 (1:1)
4) O - 17/18 - ORZEŁ Mokre - LKS Nędza 1 : 3 (1:0)
GKS Radziechowy Wieprz:
1) IV - 16/17 - ORZEŁ Mokre - GKS Radziechowy Wieprz 2 : 2 (1:0)
2) P - 16/17 - POGOŃ II Ruda Śląska - GKS Radziechowy Wieprz 0 : 5 (0:2)
3) IV - 17/18 - GKS II Tychy - GKS Radziechowy Wieprz 4 : 5 (1:3)
4) P - 17/18 - POLONIA Łaziska Górne - GKS Radziechowy Wieprz 1 : 0 (0:0)
SARMACJA Będzin:
1) IV - 12/13 - GRUNWALD Ruda Śląska - SARMACJA Będzin 1 : 2 (0:1)
2) IV - 13/14 - GRUNWALD Ruda Śląska - SARMACJA Będzin 3 : 2 (1:0)
3) J - 13/14 - GRUNWALD Ruda Śląska - SARMACJA Będzin 0 : 2 (0:2)
4) T - 18/19 - GRUNWALD Ruda Śląska - SARMACJA Będzin 5 : 1 (3:0)
MKS Myszków:
1) III - 10/11 - POLONIA Łaziska Górne - MKS Myszków 2 : 0 (1:0)
2) IV - 17/18 - POLONIA Łaziska Górne - MKS Myszków 2 : 1 (2:0)
3) K - 17/18 - AKS Mikołów - MKS Myszków 1 : 0 (1:0)
4) IV - 18/19 - SLAVIA Ruda Śląska - MKS Myszków 1 : 1 (1:0)
RAKÓW Częstochowa:
1) T - 08/09 - GWAREK Zabrze - RAKÓW Częstochowa 6 : 0 (3:0)
2) IV - 13/14 - GRUNWALD Ruda Śląska - RAKÓW II Częstochowa 4 : 0 (3:0)
3) S - 14/15 - GÓRNIK Zabrze - RAKÓW Częstochowa 1 : 1 (1:1)
4) J - 20/21 - RUCH Chorzów - RAKÓW Częstochowa 2 : 2 (1:0)
SOKÓŁ Łany Wielkie:
1) A - 07/08 - GWIAZDA Chudów - SOKÓŁ Łany Wielkie 1 : 2 (0:1)
2) A - 08/09 - GWIAZDA Chudów - SOKÓŁ Łany Wielkie 1 : 2 (1:1)
3) A - 17/18 - GWIAZDA Chudów - SOKÓŁ Łany Wielkie 1 : 1 (1:1)
4) A - 20/21 - ZABORZE Zabrze - SOKÓŁ Łany Wielkie 1 : 0 (1:0)
NAPRZÓD Żernica:
1) A - 14/15 - NAPRZÓD Żernica - ZRYW Radonia 1 : 1 (0:0)
2) A - 15/16 - JEDNOŚĆ II Przyszowice - NAPRZÓD Żernica 2 : 1 (1:1)
3) A - 19/20 - BURZA Borowa Wieś - NAPRZÓD Żernica 3 : 2 (1:1)
4) C - 20/21 - BURZA II Borowa Wieś - NAPRZÓD II Żernica 10 : 1 (4:0)
OLIMP Szczygłowice:
1) S - 07/08 - STRAŻAK Mikołów - OLIMP Szczygłowice 2 : 4 (1:1)
2) A - 08/09 - OLIMP Szczygłowice - CZARNI Pyskowice 4 : 2 (1:1)
3) A - 08/09 - GWIAZDA Chudów - OLIMP Szczygłowice 3 : 2 (0:2)
MRKS Czechowice Dziedzice:
1) S - 08/09 - ORZEŁ Mokre - MRKS Czechowice Dziedzice 2 : 4 (1:2)
2) IV - 10/11 - AKS Mikołów - MRKS Czechowice Dziedzice 0 : 2 (0:0)
3) IV - 11/12 - AKS Mikołów - MRKS Czechowice Dziedzice 3 : 0 (1:0)
SKAŁKA Żabnica:
1) S - 09/10 - POLONIA Łaziska Górne - SKAŁKA Żabnica 1 : 2 (1:0)
2) III - 10/11 - POLONIA Łaziska Górne - SKAŁKA Żabnica 1 : 3 (0:1)
3) III - 11/12 - POLONIA Łaziska Górne - SKAŁKA Żabnica 0 : 1 (0:0)
UNIA Rędziny:
1) Ba - 09/10 - UNIA Rędziny - LKS Łąka 1 : 0 (0:0)
2) IV - 09/10 - GWAREK Ornontowice - UNIA Rędziny 3 : 1 (1:0)
3) IV - 11/12 - GRUNWALD Ruda Śląska - UNIA Rędziny 3 : 1 (0:1)
LZS Leśnica:
1) III - 10/11 - POLONIA Łaziska Górne - LZS Leśnica 3 : 1 (1:0)
2) III - 11/12 - POLONIA Łaziska Górne - LZS Leśnica 2 : 1 (1:1)
3) S - 12/13 - GRUNWALD Ruda Śląska - LZS Leśnica 2 : 2 (0:0)
NAPRZÓD Rydułtowy:
1) IV - 11/12 - GWAREK Ornontowice - NAPRZÓD Rydułtowy 3 : 1 (2:0)
2) O - 13/14 - URANIA Ruda Śląska - NAPRZÓD Rydułtowy 2 : 0 (1:0)
3) O - 13/14 - STRAŻAK Mikołów - NAPRZÓD Rydułtowy 3 : 1 (2:1)
MOSiR STAL Zabrze:
1) B - 08/09 - LKS Bujaków - MOSiR STAL Zabrze 4 : 8 (1:2)
2) B - 10/11 - LKS Bujaków - MOSiR STAL Zabrze 0 : 7 (0:2)
3) A - 13/14 - JEDNOŚĆ II Przyszowice - MOSiR STAL Zabrze 5 : 0 (2:0)
BKS STAL Bielsko Biała:
1) III - 10/11 - POLONIA Łaziska Górne - BKS STAL Bielsko Biała 0 : 0
2) III - 14/15 - POLONIA Łaziska Górne - BKS STAL Bielsko Biała 1 : 0 (0:0)
3) III - 14/15 - GRUNWALD Ruda Śląska - BKS STAL Bielsko Biała 1 : 2 (0:2)
LKS Czarków:
1) A - 12/13 - POLONIA II Łaziska Górne - LKS Czarków 0 : 4 (0:3)
2) A - 12/13 - FORTUNA Wyry - LKS Czarków 2 : 1 (1:1)
3) A - 14/15 - FORTUNA Wyry - LKS Czarków 4 : 0 (1:0)
PRZEMSZA Siewierz:
1) O - 12/13 - URANIA Ruda Śląska - PRZEMSZA Siewierz 1 : 0 (1:0)
2) S - 14/15 - AKS Mikołów - PRZEMSZA Siewierz 0 : 0
3) S - 15/16 - AKS Mikołów - PRZEMSZA Siewierz 0 : 2 (0:1)
KS Bojków:
1) B - 10/11 - KS Bojków - ORZEŁ Paczyna 2 : 0 (1:0)
2) J - 14/15 - BURZA Borowa Wieś - KS Bojków 2 : 3 (0:1)
3) B - 15/16 - KS Bojków - BURZA Borowa Wieś 2 : 3 (0:0)
START Kleszczów:
1) B - 11/12 - TEMPO II Paniówki - START Kleszczów 0 : 3 (0:0)
2) B - 13/14 - LKS Bujaków - START Kleszczów 1 : 2 (1:1)
3) B - 15/16 - BURZA Borowa Wieś - START Kleszczów 2 : 1 (1:1)
SYGNAŁY Gotartowice:
1) S - 14/15 - ORZEŁ Palowice - SYGNAŁY Gotartowice 3 : 2 (2:2)
2) S - 15/16 - RUCH Stanowice - SYGNAŁY Gotartowice 2 : 2 (1:1)
3) S - 15/16 - BOROWIK Szczejkowice - SYGNAŁY Gotartowice 1 : 1 (0:1)
SIÓDEMKA Tychy:
1) A - 15/16 - SIÓDEMKA Tychy - JOSIENIEC Radostowice 7 : 0 (5:0)
2) A - 15/16 - SOKÓŁ Orzesze - SIÓDEMKA Tychy 0 : 4 (0:2)
3) M - 15/16 - SIÓDEMKA Tychy - PASJONAT Dankowice 4 : 3 (2:1)
STAL Stalowa Wola:
1) II - 07/08 - PIAST Gliwice - STAL Stalowa Wola 2 : 0 (1:0)
2) P - 15/16 - GRUNWALD Ruda Śląska - STAL Stalowa Wola 2 : 2 (0:2) po dogrywce 2:4
3) II - 15/16 - GKS Tychy - STAL Stalowa Wola 2 : 0 (1:0)
CRACOVIA Kraków:
1) E - 15/16 - PIAST Gliwice - CRACOVIA Kraków 2 : 2 (1:1)
2) S - 15/16 - GKS Tychy - CRACOVIA II Kraków 5 : 0 (3:0)
3) S - 16/17 - CRACOVIA Kraków - RUCH Chorzów 3 : 1 (2:0)
SZCZAKOWIANKA Jaworzno:
1) III - 11/12 - POLONIA Łaziska Górne - SZCZAKOWIANKA Jaworzno 2 : 1 (1:0)
2) III - 13/14 - GÓRNIK II Zabrze - SZCZAKOWIANKA Jaworzno 3 : 2 (2:2)
3) IV - 16/17 - ORZEŁ Mokre - SZCZAKOWIANKA Jaworzno 2 : 1 (0:0)
LKS Goczałkowice Zdrój:
1) A - 08/09 - SOKÓŁ Orzesze - LKS Goczałkowice Zdrój 0 : 0
2) O - 15/16 - AKS Mikołów - LKS Goczałkowice Zdrój 2 : 2 (0:1)
3) O - 16/17 - WAWEL Wirek - LKS Goczałkowice Zdrój 3 : 3 (1:2)
GÓRNIK Mysłowice:
1) IV - 11/12 - GRUNWALD Ruda Śląska - GÓRNIK Mysłowice 3 : 2 (1:0)
2) O - 14/15 - AKS Mikołów - GÓRNIK Mysłowice 1 : 1 (0:0)
3) A - 16/17 - STRAŻAK Mikołów - GÓRNIK Mysłowice 3 : 5 (0:1)
GWIAZDA Skrzyszów:
1) O - 15/16 - URANIA Ruda Śląska - GWIAZDA Skrzyszów 1 : 0 (1:0)
2) O - 15/16 - ORZEŁ Mokre - GWIAZDA Skrzyszów 5 : 1 (2:1)
3) S - 16/17 - GWIAZDA Skrzyszów - BOROWIK Szczejkowice 4 : 1 (1:1)
OLIMPIA Pławniowice:
1) B - 13/14 - LKS Bujaków - OLIMPIA Pławniowice 1 : 3 (0:2)
2) B - 15/16 - BURZA Borowa Wieś - OLIMPIA Pławniowice 6 : 0 (2:0)
3) A - 16/17 - GWAREK II Ornontowice - OLIMPIA Pławniowice 0 : 1 (0:1)
NAPRZÓD Świbie:
1) B - 14/15 - GWAREK II Ornontowice - NAPRZÓD Świbie 4 : 1 (2:1)
2) B - 16/17 - BURZA Borowa Wieś - NAPRZÓD Świbie 2 : 2 (1:1)
3) B - 16/17 - LKS Bujaków - NAPRZÓD Świbie 2 : 1 (1:1)
VICTORIA Katowice:
1) B - 14/15 - WAWEL II Wirek - VICTORIA Katowice 8 : 0 (5:0)
2) S - 16/17 - AKS Mikołów - VICTORIA Katowice 5 : 2 (3:1)
3) S - 17/18 - ZET Tychy - VICTORIA Katowice 6 : 1 (3:0)
POLONIA Międzyrzecze:
1) B - 15/16 - POLONIA II Łaziska Górne - POLONIA Międzyrzecze 1 : 5 (0:1)
2) B - 16/17 - ZET II Tychy - POLONIA Międzyrzecze 2 : 4 (1:1)
3) A - 17/18 - ZET Tychy - POLONIA Międzyrzecze 1 : 1 (1:0)
ODRA Wodzisław Śląski:
1) IV - 10/11 - AKS Mikołów - ODRA II Wodzisław Śląski 2 : 2 (0:2)
2) III - 12/13 - POLONIA Łaziska Górne - ODRA Wodzisław Śląski 3 : 1 (1:1)
3) P - 17/18 - UNIA Książenice - ODRA Wodzisław Śląski 3 : 2 (1:1)
GÓRNIK Piaski:
1) IV - 12/13 - GRUNWALD Ruda Śląska - GÓRNIK Piaski 3 : 0 (1:0)
2) IV - 13/14 - GRUNWALD Ruda Śląska - GÓRNIK Piaski 1 : 1 (1:1)
3) IV - 17/18 - GWAREK Ornontowice - GÓRNIK Piaski 1 : 0 (1:0)
GRODZIEC Będzin:
1) O - 12/13 - URANIA Ruda Sląska - GRODZIEC Będzin 6 : 0 (2:0)
2) IV - 13/14 - GRUNWALD Ruda Śląska - GRODZIEC Będzin 2 : 2 (1:0)
3) IV - 19/20 - AKS Mikołów - GRODZIEC Będzin 2 : 0 (1:0)
ZRYW Radonia:
1) A - 14/15 - NAPRZÓD Żernica - ZRYW Radonia 1 : 1 (0:0)
2) A - 16/17 - GWIAZDA Chudów - ZRYW Radonia 3 : 0 (0:0)
3) A - 20/21 - TEMPO Paniówki - ZRYW Radonia 7 : 0 (3:0)
LKS Wisła Mała:
1) B - 16/17 - ZET II Tychy - LKS Wisła Mała 0 : 4 (0:2)
2) B - 17/18 - POLONIA II Łaziska Górne - LKS Wisła Mała 6 : 2 (3:0)
3) B - 20/21 - FORTUNA Wyry - LKS Wisła Mała 0 : 2 (0:2)
ZAPORA Porąbka:
1) IV - 08/09 - GWAREK Ornontowice - ZAPORA Porąbka 1 : 2 (0:1)
2) IV - 08/09 - GRUNWALD Ruda Śląska - ZAPORA Porąbka 0 : 1 (0:1)
MLKS Woźniki:
1) S - 08/09 - MLKS Woźniki - STRAŻAK Mikołów 4 : 2 (2:0)
2) S - 13/14 - MLKS Woźniki - WAWEL Wirek 5 : 2 (2:1)
LKS Rudołtowice Ćwiklice:
1) A - 10/11 - POLONIA II Łaziska Górne - LKS Rudołtowice Ćwiklice 5 : 0 (3:0)
2) A - 11/12 - POLONIA II Łaziska Górne - LKS Rudołtowice Ćwiklice 3 : 1 (1:0)
ORZEŁ Paczyna:
1) B - 10/11 - KS Bojków - ORZEŁ Paczyna 2 : 0 (1:0)
2) B - 12/13 - JEDNOŚĆ II Przyszowice - ORZEŁ Paczyna 4 : 0 (1:0)
ZAGŁĘBIAK Dąbrowa Górnicza:
1) S - 11/12 - GRUNWALD Ruda Śląska - ZAGŁĘBIAK Dąbrowa Górnicza 3 : 1 (0:1)
2) IV - 12/13 - GRUNWALD Ruda Śląska - ZAGŁĘBIAK Dąbrowa Górnicza 5 : 1 (1:0)
TARNOWICZANKA Stare Tarnowice:
1) O - 11/12 - TEMPO Paniówki - TARNOWICZANKA Stare Tarnowice 3 : 0 (1:0)
2) O - 12/13 - TEMPO Paniówki - TARNOWICZANKA Stare Tarnowice 4 : 0 (2:0)
BISKUPICE Zabrze:
1) B - 11/12 - LKS Bujaków - BISKUPICE Zabrze 1 : 2 (0:1)
2) B - 12/13 - TEMPO II Paniówki - BISKUPICE Zabrze 1 : 2 (0:1)
LKS Kamienica Polska:
1) IV - 11/12 - GRUNWALD Ruda Śląska - LKS Kamienica Polska 2 : 0 (1:0)
2) IV - 13/14 - GRUNWALD Ruda Śląska - LKS Kamienica Polska 4 : 3 (1:0)
VICTORIA Częstochowa:
1) IV - 12/13 - GRUNWALD Ruda Śląska - VICTORIA Częstochowa 0 : 0
2) Ba - 12/13 - UNIA Racibórz - VICTORIA Częstochowa 5 : 1 (2:1)
FORTECA Świerklany:
1) IV - 12/13 - AKS Mikołów - FORTECA Świerklany 6 : 2 (4:1)
2) IV - 13/14 - JEDNOŚĆ Przyszowice - FORTECA Świerklany 4 : 1 (2:1)
DĄB Gaszowice:
1) O - 13/14 - URANIA Ruda Śląska - DĄB Gaszowice 3 : 2 (1:1)
2) O - 13/14 - STRAŻAK Mikołów - DĄB Gaszowice 4 : 2 (2:2)
KS Wisła:
1) IV - 11/12 - GWAREK Ornontowice - KS Wisła 0 : 1 (0:1)
2) IV - 13/14 - AKS Mikołów - KS Wisła 0 : 2 (0:0)
ŚLĄZAK Bycina:
1) B - 08/09 - LKS Bujaków - ŚLĄZAK Bycina 4 : 1 (2:0)
2) C - 13/14 - BURZA Borowa Wieś - ŚLĄZAK Bycina 7 : 0 (3:0)
ŁKS Łagiewniki:
1) O - 13/14 - TEMPO Paniówki - ŁKS Łagiewniki 3 : 0 (1:0)
2) O - 13/14 - ORZEŁ Mokre - ŁKS Łagiewniki 3 : 4 (0:2)
SWORNICA Czarnowąsy:
1) III - 12/13 - POLONIA Łaziska Górne - SWORNICA Czarnowąsy 3 : 2 (2:1)
2) III - 14/15 - GRUNWALD Ruda Śląska - SWORNICA Czarnowąsy 1 : 1 (1:0)
VICTORIA Pilchowice:
1) S - 11/12 - LKS Gierałtowice - VICTORIA Pilchowice 4 : 2 (1:2)
2) B - 14/15 - VICTORIA Pilchowice - GWAREK II Ornontowice 0 : 3 (0:1)
ODRA Opole:
1) III - 11/12 - POLONIA Łaziska Górne - ODRA Opole 1 : 1 (0:0)
2) III - 14/15 - GRUNWALD Ruda Śląska - ODRA Opole 0 : 3 (0:1)
DRZEWIARZ Jasienica:
1) IV - 12/13 - GWAREK Ornontowice - DRZEWIARZ Jasienica 1 : 1 (0:0)
2) IV - 14/15 - LKS Bełk - DRZEWIARZ Jasienica 2 : 0 (0:0)
POLONIA Łaziska Rybnickie:
1) O - 15/16 - URANIA Ruda Śląska - POLONIA Łaziska Rybnickie 0 : 2 (0:1)
2) O - 15/16 - ORZEŁ Mokre - POLONIA Łaziska Rybnickie 2 : 1 (1:0)
SOŁA Oświęcim:
1) S - 13/14 - POLONIA Łaziska Górne - SOŁA Oświęcim 3 : 0 (2:0)
2) S - 15/16 - GKS Tychy - SOŁA Oświęcim 4 : 0 (2:0)
PUSZCZA Niepołomice:
1) P - 12/13 - POLONIA Łaziska Górne - PUSZCZA Niepołomice 2 : 4 (1:1)
2) II - 15/16 - GKS Tychy - PUSZCZA Niepołomice 1 : 1 (0:0)
JOSIENIEC Radostowice:
1) A - 14/15 - FORTUNA Wyry - JOSIENIEC Radostowice 1 : 1 (0:0)
2) A - 15/16 - SIÓDEMKA Tychy - JOSIENIEC Radostowice 7 : 0 (5:0)
UNIA Turza Śląska:
1) IV - 15/16 - POLONIA Łaziska Górne - UNIA Turza Śląska 3 : 0 (1:0)
2) IV - 15/16 - GWAREK Ornontowice - UNIA Turza Śląska 0 : 0
RUCH Kozłów:
1) S - 08/09 - GWIAZDA Chudów - RUCH Kozłów 5 : 2 (4:1)
2) B - 16/17 - RUCH II Kozłów - LKS Bujaków 1 : 5 (0:3)
ŚLĄSK Wrocław:
1) E - 15/16 - PIAST Gliwice - ŚLĄSK Wrocław 1 : 0 (1:0)
2) E - 16/17 - PIAST Gliwice - ŚLĄSK Wrocław 1 : 1 (0:0)
MUKP Dąbrowa Górnicza:
1) J - 06/07 - STRAŻAK Mikołów - MUKP Dąbrowa Górnicza 1 : 2 (0:1)
2) M - 16/17 - AKS Mikołów - MUKP Dąbrowa Górnicza 0 : 5 (0:2)
BESKID Skoczów:
1) IV - 16/17 - ORZEŁ Mokre - BESKID Skoczów 1 : 2 (1:2)
2) A - 16/17 - BESKID II Skoczów - WISŁA Strumień 1 : 0 (0:0)
LKS Mizerów:
1) S - 13/14 - KAMIONKA Mikołów - LKS Mizerów 8 : 4 (2:0)
2) B - 16/17 - POLONIA II Łaziska Górne - LKS Mizerów 7 : 0 (4:0)
KORONA Kielce:
1) E - 15/16 - PIAST Gliwice - KORONA Kielce 0 : 1 (0:1)
2) E - 16/17 - PIAST Gliwice - KORONA Kielce 1 : 0 (0:0)
POLONIA Niewiadom:
1) S - 13/14 - POLONIA Niewiadom - UNIA Książenice 7 : 4 (3:2)
2) S - 16/17 - RUCH Stanowice - POLONIA Niewiadom 5 : 5 (1:2)
SIARKA Tarnobrzeg:
1) II - 15/16 - GKS Tychy - SIARKA Tarnobrzeg 2 : 1 (0:1)
2) II - 16/17 - ROZWÓJ Katowice - SIARKA Tarnobrzeg 0 : 0
GRANICA Ruptawa:
1) IV - 15/16 - GKS II Tychy - GRANICA Ruptawa 5 : 1 (2:1)
2) IV - 16/17 - WILKI Wilcza - GRANICA Ruptawa 1 : 0 (0:0)
LKS Frydek:
1) A - 16/17 - FORTUNA Wyry - LKS Frydek 2 : 0 (2:0)
2) A - 16/17 - LKS Frydek - OGRODNIK Tychy 0 : 2 (0:1)
WISŁA Puławy:
1) II - 15/16 - GKS Tychy - WISŁA Puławy 0 : 2 (0:2)
2) I - 16/17 - GKS Tychy - WISŁA Puławy 2 : 0 (1:0)
POGOŃ Szczecin:
1) E - 14/15 - PIAST Gliwice - POGOŃ Szczecin 1 : 0 (0:0)
2) E - 17/18 - PIAST Gliwice - POGOŃ Szczecin 1 : 2 (0:0)
LECH Poznań:
1) E - 15/16 - PIAST Gliwice - LECH Poznań 2 : 0 (1:0)
2) E - 17/18 - PIAST Gliwice - LECH Poznań 0 : 0
WARTA Zawiercie:
1) IV - 17/18 - POLONIA Łaziska Górne - WARTA Zawiercie 1 : 1 (0:0)
2) IV - 18/19 - GWAREK Ornontowice - WARTA Zawiercie 0 : 4 (0:2)
ZUCH Orzepowice:
1) O - 14/15 - TEMPO Paniówki - ZUCH Orzepowice 3 : 0 (1:0)
2) A - 18/19 - GÓRNIK Radlin - ZUCH Orzepowice 2 : 0 (0:0)
ARKA Gdynia:
1) E - 16/17 - PIAST Gliwice - ARKA Gdynia 3 : 2 (1:0)
2) P - 18/19 - ŚLĄSK Świętochłowice - ARKA Gdynia 0 : 3 (0:3)
ODRA Miasteczko Śląskie:
1) O - 07/08 - TEMPO Paniówki - ODRA Miasteczko Śląskie 7 : 0 (4:0)
TUR Turek:
1) II - 07/08 - PIAST Gliwice - TUR Turek 5 : 1 (1:1)
KOSZARAWA Żywiec:
1) III - 08/09 - WALKA Zabrze - KOSZARAWA Żywiec 6 : 0 (2:0)
KS Strzybnica:
1) O - 08/09 - TEMPO Paniówki - KS Strzybnica 2 : 4 (0:1)
GWAREK Tarnowskie Góry:
1) O - 08/09 - TEMPO Paniówki - GWAREK Tarnowskie Góry 3 : 2 (2:2)
PIAST Pawłowice Śląskie:
1) A - 09/10 - LKS Gardawice - PIAST Pawłowice Śląskie 4 : 0 (1:0)
BOBREK KARB Bytom:
1) S - 09/10 - GWIAZDA Chudów - BOBREK KARB Bytom 3 : 0 (2:0)
MKS Trzebinia Siersza:
1) S - 10/11 - POLONIA Łaziska Górne - MKS Trzebinia Siersza 1 : 0 (1:0)
BESKID Andrychów:
1) S - 10/11 - GRUNWALD Ruda Śląska - BESKID Andrychów 3 : 0 (1:0)
ORZEŁ Babienica Psary:
1) III - 10/11 - POLONIA Łaziska Górne - ORZEŁ Babienica Psary 0 : 0
CHRZCICIEL Tychy:
1) A - 10/11 - POLONIA II Łaziska Górne - CHRZCICIEL Tychy 0 : 5 (0:3)
OGIEŃ Wola:
1) A - 10/11 - FORTUNA Wyry - OGIEŃ Wola 9 : 1 (4:1)
SKALNIK Gracze:
1) III - 10/11 - POLONIA Łaziska Górne - SKALNIK Gracze 2 : 1 (1:1)
VICTORIA Chróscice:
1) III - 11/12 - POLONIA Łaziska Górne - VICTORIA Chróscice 2 : 0 (1:0)
PŁOMIEŃ Połomia:
1) O - 11/12 - TEMPO Paniówki - PŁOMIEŃ Połomia 1 : 0 (0:0)
POLARIS Żory:
1) S - 12/13 - AKS II Mikołów - POLARIS Żory 2 : 3 (0:2)
LOT Konopiska:
1) IV - 12/13 - GRUNWALD Ruda Śląska - LOT Konopiska 0 : 0
START Namysłów:
1) III - 12/13 - POLONIA Łaziska Górne - START Namysłów 0 : 1 (0:0)
KP Kamień:
1) B - 12/13 - ORZEŁ Palowice - KP Kamień 3 : 0 (1:0)
SOKÓŁ Orzech:
1) O - 12/13 - TEMPO Paniówki - SOKÓŁ Orzech 3 : 1 (1:0)
UNIA Ząbkowice Śląskie:
1) IV - 12/13 - GRUNWALD Ruda Śląska - UNIA Ząbkowice Śląskie 4 : 0 (2:0)
POLONIA Głubczyce:
1) III - 12/13 - POLONIA Łaziska Górne - POLONIA Głubczyce 4 : 2 (2:1)
PIAST Strzelce Opolskie:
1) III - 13/14 - POLONIA Łaziska Górne - PIAST Strzelce Opolskie 4 : 1 (2:0)
ABR Tychy:
1) C - 13/14 - SOKÓŁ II Orzesze - ABR Tychy 2 : 3 (1:0)
UNIA Świerklaniec:
1) O - 13/14 - TEMPO Paniówki - UNIA Świerklaniec 2 : 2 (2:2)
SPARTA Lubliniec:
1) S - 13/14 - TEMPO Paniówki - SPARTA Lubliniec 2 : 2 (1:1)
MKS Kluczbork:
1) J - 13/14 - GÓRNIK Zabrze - MKS Kluczbork 5 : 0 (2:0)
CZARNI Otmuchów:
1) III - 13/14 - SZOMBIERKI Bytom - CZARNI Otmuchów 5 : 0 (2:0)
LKS Brzeźce:
1) C - 13/14 - SOKÓŁ II Orzesze - LKS Brzeźce 2 : 3 (1:1)
START Mszana:
1) A - 13/14 - DĄB Dębieńsko - START Mszana 6 : 1 (3:0)
HUTNIK Kraków:
1) S - 14/15 - POLONIA Łaziska Górne - HUTNIK Kraków 2 : 1 (2:1)
CYKLON Rogoźnik:
1) S - 14/15 - ORZEŁ Mokre - CYKLON Rogoźnik 3 : 3 (1:2)
Esbjerg FB:
1) LE - 14/15 - RUCH Chorzów - Esbjerg FB 0 : 0
WARTA Kamieńskie Młyny:
1) S - 14/15 - AKS Mikołów - WARTA Kamieńskie Młyny 4 : 1 (1:0)
ORŁY Bojszów:
1) P - 14/15 - LKS II Bujaków - ORŁY Bojszów 4 : 3 (1:2)
METALIST Charków:
1) LE - 14/15 - RUCH Chorzów - METALIST Charków 0 : 0
MAŁAPANEW Ozimek:
1) III - 14/15 - GRUNWALD Ruda Śląska - MAŁAPANEW Ozimek 2 : 1 (1:1)
ZAWISZA Bydgoszcz:
1) E - 14/15 - PIAST Gliwice - ZAWISZA Bydgoszcz 3 : 0 (0:0)
AKS Niwka Sosnowiec:
1) O - 14/15 - AKS Mikołów - AKS Niwka Sosnowiec 0 : 0
RÓJ Żory:
1) S - 14/15 - MKS Czerwionka - RÓJ Żory 3 : 0 (0:0)
GÓRNIK Boguszowice:
1) S - 14/15 - GÓRNIK Boguszowice - ORZEŁ Palowice 7 : 3 (5:1)
LKS Krzyżowice:
1) S - 14/15 - BOROWIK Szczejkowice - LKS Krzyżowice 4 : 4 (3:2)
LKS Buk Rudy:
1) O - 14/15 - TEMPO Paniówki - LKS Buk Rudy 0 : 1 (0:1)
ŻAR Szeroka:
1) B - 14/15 - PŁOMIEŃ Czuchów - ŻAR Szeroka 6 : 5 (5:3)
MKS Radziejów:
1) A - 14/15 - DĄB Dębieńsko - MKS Radziejów 1 : 1 (1:0)
TERMALICA BRUK - BET Nieciecza:
1) E - 15/16 - PIAST Gliwice - TERMALICA BRUK BET Nieciecza 1 : 0 (1:0)
WISŁA Kraków:
1) P - 15/16 - RUCH Chorzów - WISŁA Kraków 2 : 1 (1:0)
CHOJNICZANKA Chojnice:
1) I - 15/16 - ROZWÓJ Katowice - CHOJNICZANKA Chojnice 1 : 3 (0:0)
NAPRZÓD Syrynia:
1) O - 15/16 - ORZEŁ Mokre - NAPRZÓD Syrynia 4 : 1 (1:0)
KS Gołkowice:
1) O - 15/16 - TEMPO Paniówki - KS Gołkowice 2 : 3 (2:0)
KOTWICA Kołobrzeg:
1) II - 15/16 - GKS Tychy - KOTWICA Kołobrzeg 1 : 1 (0:0)
NAPRZÓD Zawada:
1) O - 15/16 - TEMPO Paniówki - NAPRZÓD Zawada 2 : 0 (0:0)
WIGRY Suwałki:
1) I - 15/16 - ROZWÓJ Katowice - WIGRY Suwałki 1 : 3 (1:1)
OLIMPIA Zambrów:
1) II - 15/16 - GKS Tychy - OLIMPIA Zambrów 3 : 2 (1:1)
GARBARNIA Kraków:
1) S - 15/16 - GKS Tychy - GARBARNIA Kraków 2 : 0 (0:0)
SOKÓŁ Chwałęcice:
1) S - 15/16 - BOROWIK Szczejkowice - SOKÓŁ Chwałęcice 9 : 3 (4:1)
PASJONAT Dankowice:
1) M - 15/16 - SIÓDEMKA Tychy - PASJONAT Dankowice 4 : 3 (2:1)
BŁĘKITNI Stargard Szczeciński:
1) II - 15/16 - GKS Tychy - BŁĘKITNI Stargard Szczeciński 1 : 0 (0:0)
NAPRZÓD Czyżowice:
1) O - 15/16 - ORZEŁ Mokre - NAPRZÓD Czyżowice 7 : 1 (5:0)
WICHER Wilchwy:
1) A - 15/16 - MKS Czerwionka - WICHER Wilchwy 1 : 0 (0:0)
WISŁA Płock:
1) E - 16/17 - PIAST Gliwice - WISŁA Płock 2 : 1 (1:1)
LKS Pogórze:
1) A - 16/17 - LKS Pogórze - LKS Ochaby 1 : 3 (1:0)
LKS Ochaby:
1) A - 16/17 - LKS Pogórze - LKS Ochaby 1 : 3 (1:0)
WISŁA Strumień:
1) A - 16/17 - BESKID II Skoczów - WISŁA Strumień 1 : 0 (0:0)
ZAGŁĘBIE Sosnowiec:
1) I - 16/17 - GKS Tychy - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 3 : 0 (2:0)
LKS Baranowice:
1) S - 16/17 - BOROWIK Szczejkowice - LKS Baranowice 3 : 2 (1:0)
SANDECJA Nowy Sącz:
1) I - 16/17 - GKS Tychy - SANDECJA Nowy Sącz 2 : 1 (1:1)
SPÓJNIA Górki Wielkie:
1) B - 16/17 - SPÓJNIA Górki Wielkie - LKS Rudnik 6 : 0 (3:0)
LKS Rudnik:
1) B - 16/17 - SPÓJNIA Górki Wielkie - LKS Rudnik 6 : 0 (3:0)
JEDNOŚĆ Siemianowice Śląskie:
1) Or - 16/17 - ORZEŁ Mokre - JEDNOŚĆ Siemianowice Śląskie 4 : 6 (1:5)
ŁAZOWIANKA Łazy:
1) S - 17/18 - ORZEŁ Mokre - ŁAZOWIANKA Łazy 1 : 4 (0:0)
JEDNOŚĆ Rogoźna:
1) B - 17/18 - PŁOMIEŃ Czuchów - JEDNOŚĆ Rogoźna 8 : 0 (5:0)
GÓRNIK Jaworzno:
1) Or - 17/18 - AKS Mikołów - GÓRNIK Jaworzno 2 : 2 (1:2)
CZARNI Sosnowiec:
1) Or - 17/18 - AKS Mikołów - CZARNI Sosnowiec 6 : 2 (3:0)
LEGIA Warszawa:
1) E - 17/18 - PIAST Gliwice - LEGIA Warszawa 0 : 1 (0:1)
JAGIELLONIA Białystok:
1) E - 17/18 - PIAST Gliwice - JAGIELLONIA Białystok 0 : 2 (0:1)
OSTOJA Żelisławice:
1) S - 17/18 - AKS Mikołów - OSTOJA Żelisławice 3 : 0 (2:0)
LKS Zwonowice:
1) S - 17/18 - RUCH Stanowice - LKS Zwonowice 4 : 2 (2:1)
GÓRNIK Radlin:
1) A - 18/19 - GÓRNIK Radlin - ZUCH Orzepowice 2 : 0 (0:0)
BŁĘKITNI Pierściec:
1) B - 18/19 - BŁĘKITNI Pierściec - MORCINEK Kaczyce 2 : 0 (1:0)
MORCINEK Kaczyce:
1) B - 18/19 - BŁĘKITNI Pierściec - MORCINEK Kaczyce 2 : 0 (1:0)
KUŹNIA Ustroń:
1) IV - 18/19 - KUŹNIA Ustroń - LKS Czaniec 1 : 2 (1:0)
LECHIA Gdańsk:
1) E - 18/19 - PIAST Gliwice - LECHIA Gdańsk 1 : 1 (1:0)
GSF Gliwice:
1) M - 18/19 - BURZA Borowa Wieś - GSF Gliwice 0 : 1 (0:1)
ZIELONI Żarki:
1) IV - 18/19 - SZOMBIERKI Bytom - ZIELONI Żarki 1 : 1 (0:1)
PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło:
1) B - 18/19 - PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło - ISKRA Połomia 0 : 1 (0:1)
ISKRA Połomia:
1) B - 18/19 - PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło - ISKRA Połomia 0 : 1 (0:1)
GÓRNIK Wojkowice:
1) O - 20/21 - GÓRNIK Wojkowice - BŁĘKITNI Sarnów 3 : 0 (2:0)
BŁĘKITNI Sarnów:
1) O - 20/21 - GÓRNIK Wojkowice - BŁĘKITNI Sarnów 3 : 0 (2:0)
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.