dzisiaj: 20, wczoraj: 31
ogółem: 519 302
statystyki szczegółowe
1) STRAŻAK Mikołów
Mikołów - Śmiłowice ul. Gliwicka
2) LKS Bujaków
Mikołów - Bujaków ul. Szkolna
3) ORZEŁ Mokre
Mikołów - Mokre ul. Zamkowa
4) POGOŃ Ruda Śląska
Ruda Śląska - Nowy Bytom ul. Czarnoleśna
5) TEMPO Paniówki
Paniówki ul. Dworska
6) GWIAZDA Chudów
Chudów ul. Zabrska
7) GRUNWALD Ruda Śląska
Ruda Śląska - Halemba ul. Kłodnicka
8) PIAST Gliwice
Gliwice ul. Okrzei
9) POLONIA Łaziska Górne
Łaziska Górne ul. Sportowa
10) GÓRNIK Zabrze
Zabrze ul. Roosevelta
11) JEDNOŚĆ Przyszowice
Przyszowice ul. Gliwicka
12) WALKA Zabrze
Zabrze - Makoszowy ul. Jaskółcza
13) GWAREK II Ornontowice
Ornontowice - ul. Klasztorna
14) GWAREK Ornontowice
Ornontowice ul.Zwycięstwa
15) LKS Gardawice
Gardawice ul. Katowicka
16) AKS Mikołów
Mikołów ul. Zawilców
17) FC Katowice
Katowice ul. Grażyńskiego
18) MKS Siemianowice Śląskie
Siemianowice ul. Park Pszczelnik
19) FORTUNA Wyry
Wyry ul. Markiela
20) CONCORDIA Knurów
Knurów ul. Dworcowa
21) SOKÓŁ Orzesze
Orzesze ul. Bukowina
22) GÓRNIK Wesoła
Mysłowice - Wesoła ul. Sportowa
23) URANIA Ruda Śląska
Ruda Śląska - Kochłowice ul. Kś. Tunkla
24) PODLESIANKA Katowice
Katowice - Podlesie ul. Sołtysia
25) UKS Szopienice
Katowice - Szopienice ul. 11 listopada
26) PIAST Pawłów
Zabrze - Pawłów ul. Rogoźnicka
27) Chorzów - Sztuczne Boisko
Chorzów ul.Wolności
28) POLONIA II Łaziska Górne
Łaziska Średnie ul. Staszica
29) WAWEL Wirek
Ruda Śląska - Wirek ul. Katowicka
30) GAZOBUDOWA Zabrze / MKS Kończyce
Zabrze - Kończyce ul. Dorotki
31) KS Bojków
Bojków ul. Parkowa
32) ROZWÓJ Katowice
Katowice - Brynów ul. Zgody
33) LKS Gierałtowice
Gierałtowice ul. Stachury
34) JASTRZĄB Bielszowice
Ruda Śląska - Bielszowice ul. Sportowa
35) ORZEŁ Palowice
Palowice ul Dębowa
36) NAPRZÓD Lipiny
Świętochłowice - Lipiny ul. Łagiewnicka
37) RYMER Rybnik
Rybnik - Niedobczyce ul. Górnośląska
38) GWAREK Zabrze
Zabrze - Biskupice ul. Zamkowa
39) BURZA Borowa Wieś
Mikołów - Borowa Wieś ul. Piaskowa
40) LEŚNIK Łącza
Łącza ul. Szkolna
41) GKS II Tychy
Tychy ul. Gen. Andersa
42) ROW II Rybnik
Rybnik - Wielopole ul. Podleśna
43) DĄB Dębieńsko
Dębieńsko ul. Bełkowska
44) ZABORZE Zabrze
Zabrze - Zaborze ul. Wyciska
45) LKS Bełk
Bełk ul. Główna
46) SZOMBIERKI Bytom
Bytom - Szombierki ul. Modrzewskiego
47) KAMIONKA Mikołów
Mikołów - Kamionka ul. Doliny Jamny
48) CARBO Gliwice
Gliwice - Ostropa ul. Lekarska
49) MK GÓRNIK Katowice
Katowice - Kostuchna ul. Boya Żeleńskiego
50) ROW Rybnik
Rybnik ul.Gliwicka
51) VICTORIA Pilchowice
Pilchowice ul. Świerczewskiego
52) Gostyń
Gostyń ul. Rybnicka
53) KS Żory
Żory ul. Wolności
54 ) ZET Tychy
Tychy - Paprocany ul. Sikorskiego
55) PŁOMIEŃ Czuchów
Czerwionka Leszczyny - Czuchów ul.Kopalniana
56) NAPRZÓD Żernica
Żernica ul. Nieborowska
57) LKS Nędza
Nędza ul. Sportowa
58) RUCH Radzionków
Bytom - Stroszek ul. Narutowicza
59) RUCH Chorzów
Chorzów ul. Cicha
60) GKS Tychy
Tychy ul. Edukacji
61) OGRODNIK Tychy
Tychy - Cielmice ul. Jedności
62) PRZYSZŁOŚĆ Rogów
Rogów ul. Sportowa
63) LKS Łąka
Łąka ul. Turystyczna
64) SOŚNICA Gliwice
Gliwice - Sośnica ul. Dzionkarzy
65) QUO VADIS Makoszowy
Zabrze - Makoszowy ul. Daleka
66) BOROWIK Szczejkowice
Szczejkowice ul. Gliwicka
67) FORTUNA Gliwice
Gliwice - Brzezinka ul. Radomska
68) LKS Studzienice
Studzienice ul. Bażantów
69) MKS Lędziny
Lędziny ul. Stadionowa
70) KRUPIŃSKI II Suszec
Suszec ul. Klubowa
71) Stadion Śląski Chorzów
Chorzów ul. Katowicka
72) MKS Czerwionka
Czerwionka - Leszczyny ul. Wolności
73) KP Kamień
Rybnik - Kamień ul. Jodłowa
74) SPÓJNIA Landek
Landek ul.Skoczowska
75) RUCH Kozłów
Kozłów ul. Młyńska
76) LKS Pogórze
Pogórze ul. Krosowa
77) BESKID Skoczów
Skoczów ul. Sportowa
78) WILKI Wilcza
Wilcza ul. Grzonki
79) SPÓJNIA Górki Wielkie
Górki Wielkie ul. Sportowa
80) LKS Frydek
Frydek ul. Sportowa
81) JUWE Jaroszowice
Tychy - Jaroszowice ul. Sportowa
82) RUCH Stanowice
Stanowice ul. 1 Maja
83) LEŚNIK Kobiór
Kobiór ul. Centralna
84) GÓRNIK Radlin
Radlin ul. Mariacka
85) UNIA Książenice
Książenice ul. Słoneczna
86) ISKRA Pszczyna
Pszczyna ul. Bogedaina
87) BŁĘKITNI Pierściec
Pierściec ul. Leguś
88) KUŹNIA Ustroń
Ustroń ul. Sportowa
89) SOKÓŁ Wola
Wola ul. Pszczyńska
90) URANIA II Ruda Śląska
Ruda Śląska - Kochłowice ul. Świętochłowicka
91) DRAMA Kamieniec
Kamieniec ul. Gliwicka
92) PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło
Nowe Chechło ul. Leśna
93) SLAVIA Ruda Śląska
Ruda Śląska - Ruda ul. Sosinki
94) Chorzów - Sztuczne Boisko
Chorzów ul. Harcerska
95) SILESIA Miechowice
Bytom - Miechowice ul. Dzierżonia
96) GÓRNIK Wojkowice
Wojkowice ul. Kusocińskiego
97) CZARNI Pyskowice
Pyskowice ul. Sikorskiego
98) JÓZEFKA Chorzów
Chorzów ul. Pokoju
99) WYZWOLENIE Chorzów
Chorzów ul. Lompy
PODZIAŁ NA PODOKRĘGI :
- Podokręg ZABRZE :
1. LKS Bujaków
2. TEMPO Paniówki
3. GWIAZDA Chudów
4. PIAST Gliwice
5. GÓRNIK Zabrze
6. JEDNOŚĆ Przyszowice
7. WALKA Zabrze
8. GWAREK II Ornontowice
9. GWAREK Ornontowice
10. CONCORDIA Knurów
11. PIAST Pawłów
12. MKS Kończyce
13. KS Bojków
14. LKS Gierałtowice
15. GWAREK Zabrze
16. BURZA Borowa Wieś
17. LEŚNIK Łącza
18. ZABORZE Zabrze
19. CARBO Gliwice
20. VICTORIA Pilchowice
21. NAPRZÓD Żernica
22. SOŚNICA Gliwice
23. QUO VADIS Makoszowy
24. FORTUNA Gliwice
25. RUCH Kozłów
26. WILKI Wilcza
27. DRAMA Kamieniec
28. CZARNI Pyskowice
- Podokręg KATOWICE :
1. STRAŻAK Mikołów
2. ORZEŁ Mokre
3. POGOŃ Ruda Śląska
4. GRUNWALD Ruda Śląska
5. AKS Mikołów
6. FC Katowice
7. MKS Siemianowice Śląskie
8. GÓRNIK Wesoła
9. URANIA Ruda Śląska
10. PODLESIANKA Katowice
11. UKS Szopienice
12. Sztuczne Chorzów ul. Wolności
13. WAWEL Wirek
14. ROZWÓJ Katowice
15. JASTRZĄB Bielszowice
16. NAPRZÓD Lipiny
17. KAMIONKA Mikołów
18. MK GÓRNIK Katowice
19. RUCH Chorzów
20. Stadion Śląski Chorzów
21. URANIA II Ruda Śląska
22. SLAVIA Ruda Śląska
23. Sztuczne Chorzów ul. Harcerska
24. JÓZEFKA Chorzów
25. WYZWOLENIE Chorzów
- Podokręg TYCHY :
1. POLONIA Łaziska Górne
2. LKS Gardawice
3. FORTUNA Wyry
4. SOKÓŁ Orzesze
5. POLONIA II Łaziska Górne
6. GKS II Tychy
7. Gostyń
8. ZET Tychy
9. GKS Tychy
10. OGRODNIK Tychy
11. LKS Łąka
12. LKS Studzienice
13. MKS Lędziny
14. KRUPIŃSKI II Suszec
15. LKS Frydek
16. JUWE Jaroszowice
17. LEŚNIK Kobiór
18. ISKRA Pszczyna
19. SOKÓŁ Wola
- Podokręg RYBNIK :
1. ORZEŁ Palowice
2. RYMER Rybnik
3. ROW II Rybnik
4. DĄB Dębieńsko
5. LKS Bełk
6. ROW Rybnik
7. KS Żory
8. PŁOMIEŃ Czuchów
9. BOROWIK Szczejkowice
10. MKS Czerwionka
11. KP Kamień
12. RUCH Stanowice
13. GÓRNIK Radlin
14. UNIA Książenice
- Podokręg SKOCZÓW :
1. LKS Pogórze
2. BESKID Skoczów
3. SPÓJNIA Górki Wielkie
4. BŁĘKITNI Pierściec
5. KUŹNIA Ustroń
- Podokręg BYTOM :
1. SZOMBIERKI Bytom
2. RUCH Radzionków
3. PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło
4. SILESIA Miechowice
- Podokręg RACIBÓRZ :
1. LKS Nędza
2. PRZYSZŁOŚĆ Rogów
- Podokręg BIELSKO - BIAŁA :
1. SPÓJNIA Landek
- Podokręg SOSNOWIEC :
1. GÓRNIK Wojkowice
Sezon 2006 / 2007 (21 meczy)
1) STRAŻAK Mikołów (podczas meczu A-Klasy: Strażak Mikołów - Górnik II Wesoła)
2) LKS Bujaków (podczas meczu B-Klasy: LKS Bujaków - LKS II Gierałtowice)
3) ORZEŁ Mokre (podczas meczu Ligi Okręgowe: ORZEŁ Mokre - AKS Mikołów)
4) POGOŃ Ruda Śląska (podczas meczu A-Klasy: WAWEL II Wirek - STRAŻAK Mikołów)
9 - STRAŻAK Mikołów
6 - LKS Bujaków
5 - ORZEŁ Mokre
1 - POGOŃ Ruda Śląska
-----------------------------------------------------
Sezon 2007 / 2008 (53 mecze)
5) TEMPO Paniówki (podczas meczu Ligi Okręgowej: TEMPO Paniówki - ODRA Miasteczko Śląskie)
6) GWIAZDA Chudów (podczas meczu A-Klasy: GWIAZDA Chudów - SOKÓŁ Łany Wielkie)
7) GRUNWALD Ruda Śląska (podczas meczu Ligi Juniorów: GRUNWALD Ruda Śląska - ORZEŁ Nakło Śląskie)
8) PIAST Gliwice (podczas meczu I Ligi: PIAST Gliwice - STAL Stalowa Wola)
21 - STRAŻAK Mikołów (30)
11 - TEMPO Paniówki (11)
7 - LKS Bujaków (13)
6 - ORZEŁ Mokre (11)
3 - GRUNWALD Ruda Śląska (3)
3 - PIAST Gliwice (3)
2 - GWIAZDA Chudów (2)
---------------------------------------------------
Sezon 2008 / 2009 (144 mecze)
9) POLONIA Łaziska Górne (podczas meczu towarzyskiego: POLONIA Łaziska Górne - URANIA Ruda Śląska)
10) GÓRNIK Zabrze (podczas meczu towarzyskiego: GÓRNIK Zabrze - ROZWÓJ Katowice)
11) JEDNOŚĆ Przyszowice (podczas meczu towarzyskiego: JEDNOŚĆ Przyszowice - FORTUNA Gliwice)
12) WALKA Zabrze (podczas meczu towarzyskiego: WALKA Zabrze - GÓRNIK Zabrze)
13) GWAREK II Ornontowice (podczas meczu Memoriału Garusa: GWAREK Ornontowice - AKS Mikołów)
14) GWAREK Ornontowice (podczas meczu Memoriału Garusa: STRAŻAK Mikołów - AKS Mikołów)
15) LKS Gardawice (podczas meczu A-Klasy: LKS Gardawice - ISKRA Pszczyna)
16) AKS Mikołów (podczas meczu Pucharu Polski: AKS II Mikołów - UNIA Kosztowy)
17) FC Katowice (podczas meczu Pucharu Polski: FC Katowice - STRAŻAK Mikołów)
18) MKS Siemianowice Śląskie (podczas meczu A-Klasy: MKS II Siemianowice Śląskie - STRAŻAK Mikołów)
19) FORTUNA Wyry (podczas meczu Pucharu Polski: FORTUNA Wyry - CZARNI Piasek)
20) CONCORDIA Knurów (podczas meczu A-Klasy: OLIMP Szczygłowice - CZARNI Pyskowice)
21) SOKÓŁ Orzesze (podczas meczu Ligi Trampkarzy: SOKÓŁ Orzesze - LKS Studzionka)
22) GÓRNIK Wesoła (podczas meczu A-Klasy: GÓRNIK II Wesoła - STRAŻAK Mikołów)
23) URANIA Ruda Śląska (podczas meczu Ligi Okręgowej: URANIA Ruda Śląska - AKS Mikołów)
24) PODLESIANKA Katowice (podczas meczu A-Klasy: PODLESIANKA II Katowice - STRAŻAK Mikołów)
25) UKS Szopienice (podczas meczu A-Klasy: FC Katowice - STRAŻAK Mikołów)
26) PIAST Pawłów (podczas meczu towarzyskiego: PIAST Pawłów - STRAŻAK Mikołów)
27) Chorzów (Kresy) (podczas meczu towarzyskiego: MLKS Woźniki - STRAŻAK mikołów)
28) POLONIA II Łaziska Górne (podczas meczu towarzyskiego: POLONIA II Łaziska Górne - SOKÓŁ Orzesze)
29) WAWEL Wirek (podczas meczu Ligi Okręgowej: WAWEL Wirek - WALKA II Zabrze)
30) GAZOBUDOWA Zabrze (podczas meczu Ligi Okręgowej: GAZOBUDOWA Zabrze - WAWEL Wirek)
18 - TEMPO Paniówki (29)
17 - GRUNWALD Ruda Śląska (20)
16 - ORZEŁ Mokre (27)
13 - GWIAZDA Chudów (15)
10 - STRAŻAK Mikołów (40)
10 - POLONIA Łaziska Górne (10)
9 - SOKÓŁ Orzesze (9)
8 - AKS Mikołów (8)
7 - GWAREK Ornontowice (7)
7 - LKS Bujaków (20)
6 - JEDNOŚĆ Przyszowice (6)
4 - WALKA Zabrze (4)
2 - FC Katowice (2)
2 - PIAST Pawłów (2)
1 - GÓRNIK Zabrze (1)
1 - GWAREK II Ornontowice (1)
1 - LKS Gardawice (1)
1 - MKS Siemianowice Śląskie (1)
1 - FORTUNA Wyry (1)
1 - CONCORDIA Knurów (1)
1 - GÓRNIK Wesoła (1)
1 - URANIA Ruda Śląska (1)
1 - PODLESIANKA Katowice (1)
1 - POGOŃ Ruda Śląska (2)
1 - UKS Szopienice (1)
1 - Chorzów (Kresy) (1)
1 - POLONIA II Łaziska Górne (1)
1 - WAWEL Wirek (1)
1 - GAZOBUDOWA Zabrze (1)
-----------------------------------------
Sezon 2009 / 2010 (43 mecze)
7 - POLONIA Łaziska Górne (17)
7 - ORZEŁ Mokre (34)
6 - AKS Mikołów (14)
6 - STRAŻAK Mikołów (46)
6 - TEMPO Paniówki (35)
3 - POGOŃ Ruda Śląska (5)
2 - GRUNWALD Ruda Śląska (22)
2 - GWAREK Ornontowice (9)
2 - SOKÓŁ Orzesze (11)
1 - LKS Gardawice (2)
1 - GWIAZDA Chudów (16)
-----------------------------------------
Sezon 2010 / 2011 (68 meczy)
31) KS Bojków (podczas meczu B-Klasy: KS Bojków - ORZEŁ Paczyna)
32) ROZWÓJ Katowice (podczas meczu Pucharu Polski: ROZWÓJ II Katowice - SKRA Częstochowa)
33) LKS Gierałtowice (podczas meczu Pucharu Wójta: LKS Gierałtowice - TEMPO Paniówki)
19 - POLONIA Łaziska Górne (36)
12 - TEMPO Paniówki (47)
11 - AKS Mikołów (25)
9 - GWIAZDA Chudów (25)
4 - STRAŻAK Mikołów (50)
4 - LKS Bujaków (24)
3 - FORTUNA Wyry (4)
2 - ORZEŁ Mokre (36)
1 - GRUNWALD Ruda Śląska (23)
1 - KS Bojków (1)
1 - ROZWÓJ Katowice (1)
1 - LKS Gierałtowice (1)
----------------------------------------
Sezon 2011 / 2012 (120 meczy)
27 - AKS Mikołów (52)
19 - POLONIA Łaziska Górne (55)
17 - TEMPO Paniówki (64)
14 - GRUNWALD Ruda Śląska (37)
10 - LKS Bujaków (34)
8 - ORZEŁ Mokre (44)
8 - GWAREK Ornontowice (17)
6 - STRAŻAK Mikołów (56)
5 - FORTUNA Wyry (9)
3 - LKS Gierałtowice (4)
1 - WALKA Zabrze (5)
1 - GAZOBUDOWA Zabrze (2)
1 - POGOŃ Ruda Śląska (6)
-----------------------------------------
Sezon 2012 / 2013 (104 mecze)
34) JASTRZĄB Bielszowice (podczas meczu B-Klasy: JASTRZĄB II Bielszowice - KAMIONKA Mikołów)
35) ORZEŁ Palowice (podczas meczu B-Klasy: ORZEŁ Palowice - KP Kamień)
36) NAPRZÓD Lipiny (podczas meczu A-Klasy: NAPRZÓD Lipiny - STRAŻAK Mikołów)
16 - AKS Mikołów (68)
15 - TEMPO Paniówki (79)
14 - POLONIA Łaziska Górne (69)
13 - GRUNWALD Ruda Śląska (50)
10 - STRAŻAK Mikołów (66)
8 - ORZEŁ Mokre (52)
5 - GWIAZDA Chudów (30)
5 - JEDNOŚĆ Przyszowice (11)
3 - GWAREK Ornontowice (20)
3 - POGOŃ Ruda Śląska (9)
3 - FORTUNA Wyry (12)
2 - SOKÓŁ Orzesze (13)
2 - URANIA Ruda Śląska (3)
1 - MKS Kończyce / GAZOBUDOWA Zabrze (3)
1 - JASTRZĄB Bielszowice (1)
1 - WALKA Zabrze (6)
1 - ORZEŁ Palowice (1)
1 - NAPRZÓD Lipiny (1)
--------------------------------------
Sezon 2013 / 2014 (152 mecze)
37) RYMER Rybnik (podczas meczu Ligi Okręgowej: RYMER Rybnik - STRAŻAK Mikołów)
38) GWAREK Zabrze (podczas meczu Ligi Okręgowej: GWAREK Zabrze - ORZEŁ Mokre)
39) BURZA Borowa Wieś (poczas meczu C-Klasy: BURZA Borowa Wieś - LEŚNIK Łącza)
40) LEŚNIK Łącza (podczas meczu C-Klasy: LEŚNIK Łącza - BURZA Borowa Wieś)
41) GKS II Tychy (podczas meczu Ligi Okręgowej: GKS II Tychy - URANIA Ruda Śląska)
42) ROW II Rybnik (podczas meczu Ligi Okręgowej: ROW II Rybnik - LKS Bełk)
43) DĄB Dębieńsko (poczas meczu towarzyskiego: LKS Bełk - FORTUNA Wyry)
44) ZABORZE Zabrze (podczas meczu towarzyskiego: STRAŻAK Mikołów - JEDNOŚĆ II Przyszowice)
45) LKS Bełk (podczas meczu Ligi Okręgowej: LKS Bełk - MKS Lędziny)
46) SZOMBIERKI Bytom (podczas meczu III Ligi: SZOMBIERKI Bytom - CZARNI Otmuchów)
47) KAMIONKA Mikołów (podczas meczu B-Klasy: KAMIONKA Mikołów - SZOMBIERKI II Bytom)
15 - STRAŻAK Mikołów (81)
15 - AKS Mikołów (83)
12 - TEMPO Paniówki (91)
12 - URANIA Ruda Śląska (15)
12 - GRUNWALD Ruda Śląska (62)
9 - LKS Bujaków (43)
9 - DĄB Dębieńsko (9)
8 - BURZA Borowa Wieś (8)
8 - POGOŃ Ruda Śląska (17)
7 - POLONIA Łaziska Górne (76)
6 - JEDNOŚĆ Przyszowice (17)
5 - GWAREK II Ornontowice (6)
5 - ORZEŁ Mokre (57)
4 - SOKÓŁ Orzesze (17)
4 - FORTUNA Wyry (16)
4 - WALKA Zabrze (10)
3 - ZABORZE Zabrze (3)
3 - WAWEL Wirek (4)
2 - LKS Bełk (2)
1 - RYMER Rybnik (1)
1 - GWAREK Zabrze (1)
1 - LEŚNIK Łącza (1)
1 - GKS II Tychy (1)
1 - ROW II Rybnik (1)
1 - PIAST Gliwice (4)
1 - GWAREK Ornontowice (21)
1 - SZOMBIERKI Bytom (1)
1 - KAMIONKA Mikołów (1)
----------------------------------------
Sezon 2014 / 2015 (164 mecze)
48) CARBO Gliwice (podczas meczu III Ligi: PIAST II Gliwice - GRUNWALD Ruda Śląska)
49) MK GÓRNIK Katowice (podczas meczu Ligi Okręgowej: MK GÓRNIK Katowice - KS Żory)
50) ROW Rybnik (podczas meczu II Ligi: ROW Rybnik - NADWIŚLAN Góra)
51) VICTORIA Pilchowice (podczas meczu B-Klasy: VICTORIA Pilchowice - GWAREK II Ornontowice)
52) Gostyń (podczas meczu A-Klasy: FORTUNA Wyry - ZET Tychy)
53) KS Żory (podczas meczu Ligi Okręgowej: KS Żory - AKS Mikołów)
54) ZET Tychy (podczas meczu B-Klasy: ZET II Tychy - LKS Woszczyce)
55) PŁOMIEŃ Czuchów (podczas meczu B-Klasy: PŁOMIEŃ Czuchów - ŻAR Szeroka)
56) NAPRZÓD Żernica (podczas meczu A-Klasy: NAPRZÓD Żernica - ZRYW Radonia)
57) LKS Nędza (podczas meczu Ligi Okręgowej: LKS Nędza - ORZEŁ Mokre)
58) RUCH Radzionków (podczas meczu barażowego: RUCH Radzionków - LKS Bełk)
21 - GRUNWALD Ruda Śląska (83)
21 - AKS Mikołów (104)
14 - POLONIA Łaziska Górne (90)
11 - TEMPO Paniówki (102)
10 - STRAŻAK Mikołów (91)
8 - LKS Bujaków (51)
8 - DĄB Dębieńsko (17)
7 - ORZEŁ Mokre (64)
7 - PIAST Gliwice (11)
6 - POGOŃ Ruda Śląska (23)
5 - URANIA Ruda Śląska (20)
3 - GWAREK Ornontowice (24)
3 - BURZA Borowa Wieś (11)
3 - FORTUNA Wyry (19)
3 - LKS Bełk (5)
3 - WAWEL Wirek (7)
2 - GWAREK II Ornontowice (8)
2 - JEDNOŚĆ Przyszowice (19)
2 - SOKÓŁ Orzesze (19)
2 - SZOMBIERKI Bytom (3)
2 - GKS II Tychy (3)
2 - JASTRZĄB Bielszowice (3)
2 - LKS Gardawice (4)
1 - WALKA Zabrze (11)
1 - GÓRNIK Zabrze (2)
1 - CARBO Gliwice (1)
1 - MK GÓRNIK Katowice (1)
1 - ROW Rybnik (1)
1 - VICTORIA Pilchowice (1)
1 - ROW II Rybnik (2)
1 - Gostyń (1)
1 - KS Żory (1)
1 - PIAST Pawłów (3)
1 - ZET Tychy (1)
1 - PŁOMIEŃ Czuchów (1)
1 - PODLESIANKA Katowice (2)
1 - NAPRZÓD Żernica (1)
1 - GWIAZDA Chudów (31)
1 - LKS Nędza (1)
1 - RUCH Radzionków (1)
-------------------------------------
Sezon 2015 / 2016 (140 meczy)
59) RUCH Chorzów (podczas meczu Ekstraklasy: RUCH Chorzów - PIAST Gliwice)
60) GKS Tychy (podczas meczu II Ligi: GKS Tychy - WISŁA Puławy)
61) OGRODNIK Tychy (podczas meczu Pucharu Polski: OGRODNIK Tychy - POLONIA Łaziska Górne)
62) PRZYSZŁOŚĆ Rogów (podczas meczu Ligi Okręgowej: PRZYSZŁOŚĆ Rogów - ORZEŁ Mokre)
63) LKS Łąka (podczas meczu Pucharu Polski: LKS Łąka - POLONIA Łaziska Górne)
64) SOŚNICA Gliwice (podczas meczu Pucharu Polski: SOŚNICA Gliwice - TEMPO Paniówki)
65) QUO VADIS Makoszowy (podczas meczu B-Klasy: QUO VADIS Makoszowy - BURZA Borowa Wieś)
66) BOROWIK Szczejkowice (podczas meczu B-KLasy: BOROWIK Szczejkowice - ORZEŁ Palowice)
67) FORTUNA Gliwice (podczas meczu C-Klasy: KŁODNICA Gliwice - LKS II Bujaków)
68) LKS Studzienice (podczas meczu A-Klasy: LKS Studzienice - ZET Tychy)
69) MKS Lędziny (podczas meczu Pucharu Polski: MKS Lędziny - PNIÓWEK Pawłowice Śląskie)
70) KRUPIŃSKI II Suszec (podczas meczu A-Klasy: KRUPIŃSKI II Suszec - JUWE Jaroszowice)
71) Stadion Śląski Chorzów (podczas meczu A-Klasy: Stadion Śląski Chorzów - STRAŻAK Mikołów)
72) MKS Czerwionka (podczas meczu A-Klasy: MKS Czerwionka - WICHER Wilchwy)
11 - AKS Mikołów (115)
11 - ORZEŁ Mokre (75)
10 - GKS Tychy (10)
9 - STRAŻAK Mikołów (100)
8 - GWAREK Ornontowice (32)
8 - GRUNWALD Ruda Śląska (91)
8 - LKS Bujaków (59)
7 - PIAST Gliwice (18)
7 - URANIA Ruda Śląska (27)
6 - DĄB Dębieńsko (23)
6 - BURZA Borowa Wieś (17)
5 - TEMPO Paniówki (107)
5 - GKS Tychy (sztuczne) (5)
4 - POLONIA Łaziska Górne (94)
4 - SOKÓŁ Orzesze (23)
4 - RUCH Chorzów (4)
2 - GWIAZDA Chudów (33)
2 - WAWEL Wirek (9)
2 - JASTRZĄB Bielszowice (5)
2 - ROZWÓJ Katowice (3)
1 - JEDNOŚĆ Przyszowice (20)
1 - OGRODNIK Tychy (1)
1 - WALKA Zabrze (12)
1 - PODLESIANKA Katowice (3)
1 - PIAST Pawłów (4)
1 - KS Bojków (2)
1 - LKS Gardawice (5)
1 - PRZYSZŁOŚĆ Rogów (1)
1 - LKS Łąka (1)
1 - SOŚNICA Gliwice (1)
1 - QUO VADIS Makoszowy (1)
1 - BOROWIK Szczejkowice (1)
1 - FORTUNA Gliwice (1)
1 - ZET Tychy (2)
1 - LKS Studzienice (1)
1 - MKS Lędziny (1)
1 - KRUPIŃSKI II Suszec (1)
1 - Stadion Śląski Chorzów (1)
1 - MKS Czerwionka (1)
---------------------------------
Sezon 2016 / 2017 (123 meczy)
73) KP Kamień (podczas meczu towarzyskiego CRACOVIA Kraków - RUCH Chorzów)
74) SPÓJNIA Landek (podczas meczu IV Ligi: SPÓJNIA Landek - ORZEŁ Mokre)
75) RUCH Kozłów (podczas meczu B Klasy: RUCH II Kozłów - LKS Bujaków)
76) LKS Pogórze (podczas meczu A Klasy: LKS Pogórze - LKS Ochaby)
77) BESKID Skoczów (podczas meczu B Klasy: BESKID II Skoczów - WISŁA Strumień)
78) WILKI Wilcza (podczas meczu IV Ligi: WILKI Wilcza - GRANICA Ruptawa)
79) SPÓJNIA Górki Wielkie (podczas meczu B Klasy: SPÓJNIA Górki Wielkie - LKS Rudnik)
80) LKS Frydek (podczas meczu A Klasy: LKS Frydek - OGRODNIK Tychy)
13 - ORZEŁ Mokre (88)
11 - AKS Mikołów (126)
10 - GRUNWALD Ruda Śląska (101)
8 - BURZA Borowa Wieś (25)
7 - DĄB Dębieńsko (sztuczna nawierzchnia) (30)
6 - URANIA Ruda Śląska (33)
6 - POLONIA Łaziska Górne (100)
5 - FORTUNA Wyry (24)
5 - GWAREK Ornontowice (37)
5 - TEMPO Paniówki (112)
4 - PIAST Gliwice (22)
4 - ZET Tychy (6)
4 - GKS Tychy (19)
4 - LKS Bujaków (63)
3 - POGOŃ Ruda Śląska (sztuczna nawierzchnia) (26)
3 - STRAŻAK Mikołów (103)
3 - GWIAZDA Chudów (36)
2 - OGRODNIK Tychy (3)
2 - WAWEL Wirek (11)
2 - PODLESIANKA Katowice (5)
1 - SOKÓŁ Orzesze (24)
1 - KP Kamień (1)
1 - LKS Gardawice (6)
1 - JEDNOŚĆ Przyszowice (21)
1 - SPÓJNIA Landek (1)
1 - RUCH Kozłów (1)
1 - ORZEŁ Palowice (2)
1 - LKS Pogórze (1)
1 - BESKID Skoczów (1)
1 - GKS Tychy (sztuczna nawierzchnia) (6)
1 - ROZWÓJ Katowice (4)
1 - WILKI Wilcza (1)
1 - SPÓJNIA Górki Wielkie (1)
1 - LKS Frydek (1)
1 - WALKA Zabrze (13)
1 - GWAREK II Ornontowice (9)
---------------------------------------------
Sezon 2017/2018 (76 meczy)
81) JUWE Jaroszowice (podczas meczu towarzyskiego: JUWE Jaroszowice - MKS II Lędziny)
82) RUCH Stanowice (podczas meczu B-Klasy: RUCH Stanowice - PŁOMIEŃ Czuchów)
83) LEŚNIK Kobiór (podczas meczu B-Klasy: LEŚNIK Kobiór - LKS Woszczyce)
15 - AKS Mikołów
6 - POLONIA Łaziska Górne
6 - ORZEŁ Mokre
5 - PIAST Gliwice
5 - ZET Tychy
5 - STRAŻAK Mikołów
4 - FORTUNA Wyry
4 - POGOŃ Ruda Śląska (sztuczna nawierzchnia)
4 - BURZA Borowa Wieś
3 - DĄB Dębieńsko (sztuczna nawierzchnia)
3 - GWIAZDA Chudów
2 - URANIA Ruda Śląska
2 - TEMPO Paniówki
2 - GWAREK Ornontowice
1 - JUWE Jaroszowice
1 - RUCH Stanowice
1 - PŁOMIEŃ Czuchów
1 - JEDNOŚĆ Przyszowice
1 - LKS Bujaków
1 - GKS Tychy (boczne sztuczna nawierzchnia)
1 - WAWEL Wirek
1 - JASTRZĄB Bielszowice
1 - KAMIONKA Mikołów
1 - LESNIK Kobiór
----------------------------------------
Sezon 2018/2019 (64 meczy)
84) GÓRNIK Radlin (podczas meczu A-Klasy: GÓRNIK Radlin - ZUCH Orzepowice)
85) UNIA Książenice (podczas meczu Ligi Okręgowej: UNIA Książenice - ORZEŁ Mokre)
86) ISKRA Pszczyna (podczas meczu Pucharu Polski: ISKRA Pszczyna - FORTUNA Wyry)
87) BŁĘKITNI Pierściec (podczas meczu B-Klasy: BŁĘKITNI Pierściec - MORCINEK Kaczyce)
88) KUŹNIA Ustroń (podczas meczu IV Ligi: KUŹNIA Ustroń - LKS Czaniec)
89) SOKÓŁ Wola (podczas meczu Ligi Okręgowej: SOKÓŁ Wola - FORTUNA Wyry)
90) URANIA II Ruda Śląska (podczas meczu A-Klasy: URANIA II Ruda Śląska - GRUNWALD Ruda Śląska)
91) DRAMA Kamieniec (podczas meczu B-Klasy: DRAMA Kamieniec - LKS Bujaków)
92) PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło (podczas meczu B-Klasy: PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło - ISKRA Połomia)
93) SLAVIA Ruda Śląska (podczas meczu IV Ligi: SLAVIA Ruda Śląska - MKS Myszków)
10 - AKS Mikołów
6 - GRUNWALD Ruda Śląska
6 - URANIA Ruda Śląska
4 - TEMPO Paniówki
4 - BURZA Borowa Wieś
4 - FORTUNA Wyry
4 - STRAŻAK Mikołów
3 - URANIA II Ruda Śląska (Maracana)
2 - UNIA Książenice
2 - GWIAZDA Chudów
2 - SZOMBIERKI Bytom
2 - GWAREK Ornontowice
1 - POLONIA Łaziska Górne
1 - ORZEŁ Mokre
1 - CONCORDIA Knurów
1 - GÓRNIK Radlin
1 - ISKRA Pszczyna
1 - BŁĘKITNI Pierściec
1 - KUŹNIA Ustroń
1 - SOKÓŁ Wola
1 - PIAST Gliwice
1 - JEDNOŚĆ Przyszowice
1 - DRAMA Kamieniec
1 - PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło
1 - SLAVIA Ruda Śląska
1 - LKS Bujaków
1 - WAWEL Wirek
-----------------------------------------
Sezon 2019/2020 (20 meczy)
94) Chorzów ul. Harcerska (podczas meczu towarzyskiego: AKS Mikołów - ORZEŁ Miedary)
3 - GRUNWALD Ruda Śląska
3 - Stadion Śląski Chorzów
2 - URANIA Ruda Śląska
2 - BURZA Borowa Wieś
1 - POLONIA Łaziska Górne
1 - AKS Mikołów
1 - TEMPO Paniówki
1 - WAWEL Wirek
1 - GWIAZDA Chudów
1 - NAPRZÓD Lipiny
1 - KAMIONKA Mikołów
1 - POGOŃ Ruda Śląska
1 - URANIA II Ruda Śląska (Maracana)
1 - Chorzów Harcerska
-------------------------------------------
Sezon 2020/2021 (?? meczy)
95) SILESIA Miechowice (podczas meczu Ligi Okręgowej: SILESIA Miechowice - ORZEŁ Miedary)
96) GÓRNIK Wojkowice (podczas meczu Ligi Okręgowej: GÓRNIK Wojkowice - BŁĘKITNI Sarnów)
97) CZARNI Pyskowice (podczas meczu Ligi Okręgowej: CZARNI Pyskowice - BURZA Borowa Wieś)
98) JÓZEFKA Chorzów (podczas meczu Juniorów U-17: JÓZEFKA Chorzów - RUCH Chorzów)
99) WYZWOLENIE Chorzów (podczas meczu Pucharu Polski: UKS RUCH Chorzów - PODLESIANKA Katowice)
SUMA: 1292 (po sezonie 2019/2020)
152 - AKS Mikołów
119 - TEMPO Paniówki
112 - STRAŻAK Mikołów
110 - GRUNWALD Ruda Śląska
108 - POLONIA Łaziska Górne
95 - ORZEŁ Mokre
65 - LKS Bujaków
43 - URANIA Ruda Śląska
42 - GWIAZDA Chudów
41 - GWAREK Ornontowice
35 - BURZA Borowa Wieś
33 - DĄB Dębieńsko
32 - FORTUNA Wyry
31 - POGOŃ Ruda Śląska
28 - PIAST Gliwice
24 - SOKÓŁ Orzesze
23 - JEDNOŚĆ Przyszowice
14 - WAWEL Wirek
14 - GKS Tychy
13 - WALKA Zabrze
11 - ZET Tychy
9 - GWAREK II Ornontowice
7 - GKS II Tychy (sztuczna nawierzchnia)
6 - LKS Gardawice
6 - JASTRZĄB Bielszowice
5 - LKS Bełk
5 - PODLESIANKA Katowice
5 - SZOMBIERKI Bytom
4 - RUCH Chorzów
4 - PIAST Pawłów
4 - LKS Gierałtowice
4 - ROZWÓJ Katowice
4 - Stadion Śląski Chorzów
4 - URANIA II Ruda Śląska (Maracana)
3 - GKS II Tychy
3 - ZABORZE Zabrze
3 - MKS Kończyce
3 - OGRODNIK Tychy
3 - KAMIONKA Mikołów
2 - KS Bojków
2 - GÓRNIK Zabrze
2 - ROW II Rybnik
2 - FC Katowice
2 - ORZEŁ Palowice
2 - PŁOMIEŃ Czuchów
2 - UNIA Książenice
2 - CONCORDIA Knurów
2 - NAPRZÓD Lipiny
1 - PRZYSZŁOŚĆ Rogów
1 - LKS Łąka
1 - SOŚNICA Gliwice
1 - QUO VADIS Makoszowy
1 - BOROWIK Szczejkowice
1 - FORTUNA Gliwice
1 - LKS Studzienice
1 - MKS Lędziny
1 - KRUPIŃSKI II Suszec
1 - MKS Czerwionka
1 - CARBO Gliwice
1 - MK GÓRNIK Katowice
1 - ROW Rybnik
1 - VICTORIA Pilchowice
1 - Gostyń
1 - KS Żory
1 - NAPRZÓD Żernica
1 - LKS Nędza
1 - RUCH Radzionków
1 - RYMER Rybnik
1 - GWAREK Zabrze
1 - LESNIK Łącza
1 - POLONIA II Łaziska Górne
1 - MKS Siemianowice Śląskie
1 - GÓRNIK Wesoła
1 - UKS Szopienice
1 - Chorzów Kresy
1 - KP Kamień
1 - SPÓJNIA Landek
1 - RUCH Kozłów
1 - LKS Pogórze
1 - BESKID Skoczów
1 - WILKI Wilcza
1 - SPÓJNIA Górki Wielkie
1 - LKS Frydek
1 - JUWE Jaroszowice
1 - RUCH Stanowice
1 - LEŚNIK Kobiór
1 - GÓRNIK Radlin
1 - ISKRA Pszczyna
1 - BŁĘKITNI Pierściec
1 - KUŹNIA Ustroń
1 - SOKÓŁ Wola
1 - DRAMA Kamieniec
1 - PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło
1 - SLAVIA Ruda Śląska
1 - Chorzów Harcerska
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.