dzisiaj: 33, wczoraj: 31
ogółem: 519 315
statystyki szczegółowe
1) STRAŻAK Mikołów
2) GÓRNIK Wesoła
3) LKS Bujaków
4) LKS Gierałtowice
5) ZABORZE Zabrze
6) NAPRZÓD Lipiny
7) ORZEŁ Mokre
8) AKS Mikołów
9) WAWEL Wirek
10) LKS Bełk
11) HETMAN Katowice
12) GÓRNIK Zabrze
13) GTS Bojszowy
14) SPARTA Katowice
15) UNIA Bieruń Stary
16) KORONA Bargłówka
17) MUKP Dąbrowa Górnicza
18) POGOŃ Imielin
19) TEMPO Paniówki
20) CZARNI Piasek
21) LKS Woszczyce
22) GWIAZDA Chudów
23) GAZOBUDOWA Zabrze / MKS Kończyce
24) ODRA Miasteczko Śląskie
25) NADWIŚLAN Góra
26) NAPRZÓD Łubie
27) QUO VADIS Makoszowy
28) PRZYSZŁOŚĆ Ciochowice
29) ROZWÓJ Katowice
30) KRUPIŃSKI Suszec
31) GWIAZDA Ruda Śląska
32) URANIA Ruda Śląska
33) SOKÓŁ Łany Wielkie
34) SLAVIA Ruda Śląska
35) GWAREK Zabrze
36) JASTRZĄB Bielszowice
37) KŁODNICA Gliwice
38) OLIMP Szczygłowice
39) SOKÓŁ Wola
40) LECHIA Mysłowice
41) PIAST Gliwice
42) MKS Siemianowice Śląskie
43) GRUNWALD Ruda Śląska
44) ORZEŁ Nakło Śląskie
45) SILESIA Miechowice
46) ORZEŁ Miedary
47) STAL Stalowa Wola
48) TUR Turek
49) ŚLĄSK Świętochłowice
50) PODLESIANKA Katowice
51) JÓZEFKA Chorzów
52) JEDNOŚĆ Przyszowice
53) GKS Jastrzębie
54) MOSiR SPARTA Zabrze
55) POLONIA Łaziska Górne
56) MRKS Czechowice Dziedzice
57) POGOŃ Ruda Śląska
58) FORTUNA Gliwice
59) WALKA Zabrze
60) GWAREK Ornontowice
61) LKS Gardawice
62) PRZYSZŁOŚĆ Rogów
63) ISKRA Pszczyna
64) UNIA Kosztowy
65) FC Katowice
66) ZAMKOWIEC Toszek
67) ORZEŁ Stanica
68) FORTUNA Wyry
69) SPOŁEM Zabrze
70) REKORD Bielsko Biała
71) CZARNI Pyskowice
72) SOKÓŁ Orzesze
73) LKS Studzionka
74) ZAPORA Porąbka
75) CARBO Gliwice
76) WYZWOLENIE Chorzów
77) LKS Goczałkowice Zdrój
78) GKS Tychy
79) WILKI Wilcza
80) SLĄZAK Bycina
81) LKS Wisła Wielka
82) LEŚNIK Kobiór
83) TĘCZA Wielowieś
84) LKS Czaniec
85) OGRODNIK Tychy
86) RYMER Rybnik
87) GKS Katowice
88) KOSZARAWA Żywiec
89) UNIA Racibórz
90) PIAST Pawłów
91) MLKS Woźniki
92) RUCH Kozłów
93) MŁODOŚĆ Rudno
94) ZET Tychy
95) MKS Lędziny
96) SOŚNICA Gliwice
97) GÓRNIK Pszów
98) JUWE Jaroszowice
99) ROW Rybnik
100) POLONIA Marklowice
101) RUCH Radzionków
102) DRAMA Kamieniec
103) STAL Chełm Śląski
104) KS Strzybnica
105) MOSiR STAL Zabrze
106) GWAREK Tarnowskie Góry
107) POLONIA Bytom
108) PODBESKIDZIE Bielsko Biała
109) RAKÓW Częstochowa
110) SKAŁKA Żabnica
111) UNIA Rędziny
112) LKS Łąka
113) PIAST Pawłowice Śląskie
114) KOLEJARZ Katowice
115) MK GÓRNIK Katowice
116) BOBREK KARB Bytom
117) KS Żory
118) ZNICZ Jankowice
119) LZS Piotrówka
120) MKS Trzebinia Siersza
121) LKS Rudołtowice Ćwiklice
122) ODRA Wodzisław Śląski
123) MKS Myszków
124) BESKID Andrychów
125) KS Kamionka
126) ORZEŁ Babienica Psary
127) LKS Studzienice
128) KS Bojków
129) ORZEŁ Paczyna
130) BKS STAL Bielsko Biała
131) AMATOR Rudziniec
132) CHRZCICIEL Tychy
133) OGIEŃ Wola
134) KS Rachowice
135) LZŚ Leśnica
136) SKRA Częstochowa
137) SKALNIK Gracze
138) UNIA Książenice
139) PŁOMIEŃ Czuchów
140) ZAGŁĘBIAK Dąbrowa Górnicza
141) SZOMBIERKI Bytom
142) PIAST Bieruń Nowy
143) CZARNI GÓRAL Żywiec
144) TARNOWICZANKA Stare Tarnowice
145) VICTORIA Chróscice
146) PŁOMIEŃ Połomia
147) SZCZAKOWIANKA Jaworzno
148) NAPRZÓD Rydułtowy
149) VICTORIA Pilchowice
150) KS Wisła
151) START Kleszczów
152) BISKUPICE Zabrze
153) ODRA Opole
154) RUCH Chorzów
155) LKS Kamienica Polska
156) GÓRNIK Mysłowice
157) PNIÓWEK Pawłowice Śląskie
158) PUSZCZA Niepołomice
159) POLARIS Żory
160) LOT Konopiska
161) SWORNICA Czarnowąsy
162) POGOŃ Ziemięcice
163) GRODZIEC Będzin
164) DRZEWIARZ Jasienica
165) START Namysłów
166) VICTORIA Częstochowa
167) CONCORDIA Knurów
168) ORZEŁ Palowice
169) KP Kamień
170) SARMACJA Będzin
171) ŁTS Łabędy
172) PRZEMSZA Siewierz
173) LKS Czarków
174) JEDNOŚĆ Jejkowice
175) GÓRNIK Piaski
176) SOKÓŁ Orzech
177) UNIA Ząbkowice Śląskie
178) FORTECA Świerklany
179) POLONIA Głubczyce
180) SOŁA Oświęcim
181) DĄB Gaszowice
182) PIAST Strzelce Opolskie
183) ŁKS Łagiewniki
184) OLIMPIA Pławniowice
185) SPÓJNIA Landek
186) ABR Tychy
187) UNIA Świerklaniec
188) BURZA Borowa Wieś
189) LEŚNIK Łącza
190) POLONIA Niewiadom
191) SPARTA Lubliniec
192) MKS Czerwionka
193) LKS Mizerów
194) DĄB Dębieńsko
195) MKS Kluczbork
196) CZARNI Otmuchów
197) LKS Brzeźce
198) START Mszana
199) RUCH Zdzieszowice
200) HUTNIK Kraków
201) CYKLON Rogoźnik
202) Esbjerg FB
203) WARTA Kamieńskie Młyny
204) ORŁY Bojszów
205) UKS Szopienice
206) METALIST Charków
207) MAŁAPANEW Ozimek
208) ZAWISZA Bydgoszcz
209) AKS Niwka Sosnowiec
210) NAPRZÓD Świbie
211) JOSIENIEC Radostowice
212) START Sierakowice
213) LKS Nędza
214) VICTORIA Katowice
215) POGOŃ Szczecin
216) RÓJ Żory
217) GÓRNIK Boguszowice
218) BOROWIK Szczejkowice
219) LKS Krzyżowice
220) SYGNAŁY Gotartowice
221) LKS Buk Rudy
222) Stadion Śląski Chorzów
223) CZAPLA Kryry
224) ŻAR Szeroka
225) ZUCH Orzepowice
226) NAPRZÓD Żernica
227) ZRYW Radonia
228) MKS Radziejów
229) TERMALICA BRUK - BET Nieciecza
230) WISŁA Puławy
231) WISŁA Kraków
232) GRANICA Ruptawa
233) CHOJNICZANKA Chojnice
234) POLONIA Łaziska Rybnickie
235) NAPRZÓD Syrynia
236) KS Gołkowice
237) KOTWICA Kołobrzeg
238) UNIA Turza Śląska
239) KORONA Kielce
240) NAPRZÓD Zawada
241) SIARKA Tarnobrzeg
242) WIGRY Suwałki
243) OLIMPIA Zambrów
244) CRACOVIA Kraków
245) LECH Poznań
246) GARBARNIA Kraków
247) SOKÓŁ Chwałęcice
248) RUCH Stanowice
249) ŚLĄSK Wrocław
250) SIÓDEMKA Tychy
251) GWIAZDA Skrzyszów
252) PASJONAT Dankowice
253) BŁĘKITNI Stargard Szczeciński
254) NAPRZÓD Czyżowice
255) POLONIA Międzyrzecze
256) WICHER Wilchwy
257) WISŁA Płock
258) BESKID Skoczów
259) LKS Frydek
260) LKS Pogórze
261) LKS Ochaby
262) WISŁA Strumień
263) LKS Wisła Mała
264) GKS Radziechowy Wieprz
265) ZAGŁĘBIE Sosnowiec
266) LKS Baranowice
267) ARKA Gdynia
268) SANDECJA Nowy Sącz
269) SPÓJNIA Górki Wielkie
270) LKS Rudnik
271) JEDNOŚĆ Siemianowice Śląskie
272) ŁAZOWIANKA Łazy
273) JEDNOŚĆ Rogoźna
274) GÓRNIK Jaworzno
275) CZARNI Sosnowiec
276) LEGIA Warszawa
277) JAGIELLONIA Białystok
278) OSTOJA Żelisławice
279) LKS Zwonowice
280) WARTA Zawiercie
281) GÓRNIK Radlin
282) BŁĘKITNI Pierściec
283) MORCINEK Kaczyce
284) KUŹNIA Ustroń
285) LECHIA Gdańsk
286) GSF Gliwice
287) ZIELONI Żarki
288) PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło
289) ISKRA Połomia
290) GÓRNIK Wojkowice
291) BŁĘKITNI Sarnów
--------------------------------------------------------------------
EUROPA:
Esbjerg FB - Dania
METALIST Charków - Ukraina
EKSTRAKLASA:
PIAST Gliwice
POGOŃ Szczecin
WISŁA Kraków
KORONA Kielce
CRACOVIA Kraków
LECH Poznań
ŚLĄSK Wrocław
WISŁA Płock
ARKA Gdynia
GÓRNIK Zabrze
LEGIA Warszawa
JAGIELLONIA Białystok
LECHIA Gdańsk
RAKÓW Częstochowa
I LIGA:
CHOJNICZANKA Chojnice
WIGRY Suwałki
PODBESKIDZIE Bielsko Biała
GKS Tychy
PUSZCZA Niepołomice
ODRA Opole
TERMALICA BRUK - BET Nieciecza
SANDECJA Nowy Sącz
GKS Jastrzębie
ZAGŁĘBIE Sosnowiec
II LIGA:
STAL Stalowa Wola
BŁĘKITNI Stargard Szczeciński
SKRA Częstochowa
GKS Katowice
GARBARNIA Kraków
III LIGA gr.3 (ŚLĄSKO - OPOLSKA - DOLNOŚLĄSKA - LUBUSKA):
REKORD Bielsko Biała
PNIÓWEK Pawłowice Śląskie
RUCH Zdzieszowice
GWAREK Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
ROW Rybnik
RUCH Chorzów
POLONIA Bytom
III LIGA gr.4 ( MAŁOPOLSKA - ŚWIĘTOKRZYSKA - LUBELSKA - PODKARPACKA):
WISŁA Puławy
HUTNIK Kraków
SIARKA Tarnobrzeg
SOŁA Oświęcim
IV LIGA ŚLĄSKA GR.1:
GRODZIEC Będzin
SARMACJA Będzin
PRZEMSZA Siewierz
SZOMBIERKI Bytom
ŚLĄSK Świętochłowice
GWAREK Ornontowice
WARTA Zawiercie
UNIA Kosztowy
SLAVIA Ruda Śląska
RUCH Radzionków
AKS Mikołów
IV LIGA ŚLĄSKA GR.2:
DRZEWIARZ Jasienica
SPÓJNIA Landek
LKS Bełk
LKS Czaniec
WILKI Wilcza
GKS Radziechowy Wieprz
LKS Goczałkowice Zdrój
ODRA Wodzisław Śląski
POLONIA Łaziska Górne
MRKS Czechowice Dziedzice
KUŹNIA Ustroń
UNIA Książenice
BESKID Skoczów
IV LIGA OPOLSKA:
SKALNIK Gracze
START Namysłów
MAŁAPANEW Ozimek
SWORNICA Czarnowąsy
PIAST Strzelce Opolskie
POLONIA Głubczyce
IV LIGA MAŁOPOLSKA:
BESKID Andrychów
MKS Trzebinia Siersza
LIGA OKRĘGOWA KATOWICE - SOSNOWIEC:
SPARTA Katowice
POGOŃ Imielin
PODLESIANKA Katowice
URANIA Ruda Śląska
MK GÓRNIK Katowice
WAWEL Wirek
MKS Siemianowice Śląskie
NAPRZÓD Lipiny
ORZEŁ Mokre
SZCZAKOWIANKA Jaworzno
GÓRNIK Piaski
CYKLON Rogoźnik
AKS Niwka Sosnowiec
GÓRNIK Wojkowice
BŁĘKITNI Sarnów
LIGA OKRĘGOWA BYTOM - ZABRZE:
KS Rachowice
PRZYSZŁOŚĆ Ciochowice
JEDNOŚĆ Przyszowice
TĘCZA Wielowieś
SOŚNICA Gliwice
CZARNI Pyskowice
ŁTS Łabędy
CONCORDIA Knurów
ODRA Miasteczko Śląskie
SILESIA Miechowice
ORZEŁ Miedary
SOKÓŁ Orzech
KS Strzybnica
LIGA OKRĘGOWA RYBNIK - RACIBÓRZ:
POLONIA Marklowice
FORTECA Świerklany
GRANICA Ruptawa
UNIA Turza Śląska
LKS Nędza
UNIA Racibórz
DĄB Gaszowice
PŁOMIEŃ Połomia
MKS Czerwionka
RYMER Rybnik
POLONIA Łaziska Rybnickie
LIGA OKRĘGOWA BIELSKO BIAŁA - TYCHY :
LKS Łąka
PIAST Bieruń Nowy
ISKRA Pszczyna
SOKÓŁ Wola
OGRODNIK Tychy
MKS Lędziny
LKS Studzienice
LKS Wisła Wielka
LKS Rudołtowice Ćwiklice
PASJONAT Dankowice
BKS STAL Bielsko Biała
LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW - ŻYWIEC:
KOSZARAWA Żywiec
CZARNI GÓRAL Żywiec
KS Wisła
SKAŁKA Żabnica
WISŁA Strumień
LIGA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA - LUBLINIEC:
MLKS Woźniki
MKS Myszków
ZIELONI Żarki
UNIA Rędziny
LIGA OKRĘGOWA OPOLE:
LZS Piotrówka
VICTORIA Chróścice
CZARNI Otmuchów
A - KLASA TYCHY:
LKS Studzionka
CZAPLA Kryry
SIÓDEMKA Tychy
STAL Chełm Śląski
ZNICZ Jankowice
LKS Frydek
GTS Bojszowy
ZET Tychy
JUWE Jaroszowice
POLONIA Międzyrzecze
KRUPIŃSKI Suszec
LKS Woszczyce
LKS Brzeźce
LEŚNIK Kobiór
A - KLASA KATOWICE:
STRAŻAK Mikołów
HETMAN Katowice
KOLEJARZ Katowice
Stadion Śląski Chorzów
JASTRZĄB Bielszowice
GRUNWALD Ruda Śląska
UKS Szopienice
JÓZEFKA Chorzów
GÓRNIK Mysłowice
WYZWOLENIE Chorzów
GWIAZDA Ruda Śląska
A - KLASA ZABRZE:
GWIAZDA Chudów
ZAMKOWIEC Toszek
CARBO Gliwice
RUCH Kozłów
NAPRZÓD Żernica
ZRYW Radonia
GWAREK Zabrze
OLIMPIA Pławniowice
SOKÓŁ Łany Wielkie
MŁODOŚĆ Rudno
BURZA Borowa Wieś
ZABORZE Zabrze
START Sierakowice
ORZEŁ Stanica
WALKA Zabrze
TEMPO Paniówki
A - KLASA RYBNIK:
KS Żory
GÓRNIK Boguszowice
WICHER Wilchwy
JEDNOŚĆ Jejkowice
ZUCH Orzepowice
LKS Baranowice
BOROWIK Szczejkowice
MKS Radziejów
GÓRNIK Radlin
POLONIA Niewiadom
NAPRZÓD Rydułtowy
GWIAZDA Skrzyszów
ORZEŁ Palowice
A - KLASA SKOCZÓW:
LKS Pogórze
BŁĘKITNI Pierściec
A - KLASA CZĘSTOCHOWA:
LKS Kamienica Polska
VICTORIA Częstochowa
LOT Konopiska
A - KLASA BYTOM:
UNIA Świerklaniec
ORZEŁ Nakło Śląskie
PRZYSZŁOŚĆ Nowe Chechło
ISKRA Połomia
A - KLASA SOSNOWIEC:
UNIA Ząbkowice Śląskie
OSTOJA Żelisławice
ŁAZOWIANKA Łazy
ZAGŁĘBIAK Dąbrowa Górnicza
A - KLASA RACIBÓRZ:
LKS Buk Rudy
PRZYSZŁOŚĆ Rogów
NAPRZÓD Syrynia
NAPRZÓD Czyżowice
A - KLASA LUBLINIEC:
WARTA Kamieńskie Młyny
ORZEŁ Babienica Psary
SPARTA Lubliniec
B - KLASA KATOWICE:
KS Kamionka
FC Katowice
B - KLASA TYCHY:
UNIA Bieruń Stary
LKS Wisła Mała
LKS Gardawice
LKS Mizerów
CZARNI Piasek
NADWIŚLAN Góra
B - KLASA ZABRZE:
LKS Bujaków
QUO VADIS Makoszowy
START Kleszczów
POGOŃ Ziemięcice
NAPRZÓD Świbie
DRAMA Kamieniec
PIAST Pawłów
AMATOR Rudziniec
VICTORIA Pilchowice
SPOŁEM Zabrze
ŚLĄZAK Bycina
ORZEŁ Paczyna
B - KLASA BYTOM:
TARNOWICZANKA Stare Tarnowice
B - KLASA RYBNIK:
PŁOMIEŃ Czuchów
START Mszana
RUCH Stanowice
SYGNAŁY Gotartowice
DĄB Dębieńsko
KP Kamień
B - KLASA SKOCZÓW:
SPÓJNIA Górki Wielkie
LKS Rudnik
MORCINEK Kaczyce
LKS Ochaby
B - KLASA RACIBÓRZ:
GÓRNIK Pszów
NAPRZÓD Zawada
B - KLASA SOSNOWIEC:
CZARNI Sosnowiec
C - KLASA ZABRZE:
KORONA Bargłówka
KŁODNICA Gliwice
LEŚNIK Łącza
NAPRZÓD Łubie
ORŁY Bojszów
MOSiR SPARTA Zabrze
C - KLASA RYBNIK:
SOKÓŁ Chwałęcice
RÓJ Żory
LKS Zwonowice
POLARIS Żory
ŻAR Szeroka
KS Gołkowice
Reszta Polski (poza Województwem Śląskim, Małopolskim, Opolskim):
TUR Turek
ZAWISZA Bydgoszcz
KOTWICA Kołobrzeg
OLIMPIA Zambrów
Drużyny nie występujące w rozgrywkach ligowych:
Podokręg Katowice:
LECHIA Mysłowice
GÓRNIK Wesoła
JEDNOŚĆ Siemianowice Śląskie
VICTORIA Katowice
POGOŃ Ruda Śląska
ROZWÓJ Katowice
Podokręg Zabrze:
LKS Gierałtowice
OLIMP Szczygłowice
BISKUPICE Zabrze
MKS Kończyce
KS Bojków
FORTUNA Gliwice
MOSiR STAL Zabrze
GSF Gliwice
Podokręg Tychy:
PIAST Pawłowice Śląskie
CHRZCICIEL Tychy
OGIEŃ Wola
ABR Tychy
LKS Czarków
LKS Krzyżowice
SOKÓŁ Orzesze
JOSIENIEC Radostowice
FORTUNA Wyry
Podokręg Rybnik:
JEDNOŚĆ Rogoźna
Podokręg Bytom:
BOBREK KARB Bytom
ŁKS Łagiewniki
Podokręg Sosnowiec:
MUKP Dąbrowa Górnicza
GÓRNIK Jaworzno
Podokręg Bielsko Biała:
ZAPORA Porąbka
Województwo Opolskie:
LZS Leśnica
Planowane kluby do obejrzenia:
1) ZAGŁĘBIE Lubin - Ekstraklasa
2) ŁKS Łódź - Ekstraklasa
3) UNIA Dąbrowa Górnicza - IV Liga gr.1
4) POLONIA Poraj - IV Liga gr.1
5) DRAMA Zbrosławice - IV Liga gr.1
6) ZNICZ Kłobuck - IV Liga gr.1
7) TĘCZA Błędów - Liga Okręgowa Katowice - Sosnowiec
8) ŹRÓDŁO Kromołów - Liga Okręgowa Katowice - Sosnowiec
9) NIWY Brudzowice - Liga Okręgowa Katowice - Sosnowiec
10) CZARNI Kozłowa Góra - Liga Okręgowa Bytom - Zabrze
11) GÓRNIK Bobrowniki Śląskie - Liga Okręgowa Bytom - Zabrze
12) CZARNI Jaworze - Liga Okręgowa Bielsko - Tychy
13) KS Bestwinka - Liga Okręgowa Bielsko - Tychy
14) LKS Bestwina - Liga Okręgowa Bielsko - Tychy
15) JEDNOŚĆ Grabownia - A Klasa Tychy
16) PŁOMIEŃ Ochojec - A Klasa Tychy
17) UKS Warszowice - B Klasa Tychy
18) CZUŁOWIANKA Tychy - B Klasa Tychy
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.